Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sinsay ruhák mennyire esnek...

A sinsay ruhák mennyire esnek szét? Vagy mennyire jó minőségűek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen jók. Nincs velük baj.
2022. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
én azt vettem észre hogy változó a minőségük. a gyerkőcnek a bodyk nem vmi jó minőségűek, ellenben kapott egy pulcsit, ami szuper minőségű és az ára is kb feleannyi mint a h&m-es pulcsiknak. szóval én azt mondom, ha rendeled is, simán megéri megrendelni, ha nem jön be, visszaküldöd, emlékeim szerint ingyen vissza is viszik (régebben biztosan így volt)
2022. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem eddig minden teljesem jó volt, nem változott meg egyik sem.
2022. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyáltalán nem rossz.

Néha a méretezéssel van baj, de ingyen visszaviszik.

Olyan felsőt nem veszek ami nagyon műszálas,de az anyagösszetételt feltüntetik.

2022. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
A minőségével nincs gond, a méretek viszont időnként megszívatnak.
2022. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

A minősége a többi fast fashion céghez képest is nagyon jó, pláne ár-érték arány szempontjából.

Egyszer egy cipzárral volt bajom, de más ruhával nem, pedig a komplett ruhatáram 2/3-a onnan van

2022. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alacsony árak ellenére korrekt, jó minőségűek a ruhák. Cseppet sem rosszabb, mint a Bershka, H&M felhozatala.

A kiegészítők erősen változók, de rengeteg jó cucc van. Vettem onnan egy kvázi UGYANOLYAN hajpántot 2000 forintért, ami 1-2 évvel ezelőtt a Zarában majdnem 5000 volt. Igényesen elkészített, súlya is van, van egy olyan megérzésem, hogy akár egy gyártósoron is készülhettek volna.

1-2 scrunchie hajgumi csomaggal viszont szívtam (a többivel nem volt semmi baj). Nevetségesen vékony anyagúak voltak, és annyira amorf volt az egész, látványos varráshibákkal, mintha egy 4 éves gyerek készítette volna.

2022. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!