Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy eredeti róka bunda mellényt? Használtan

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Remélhetőleg senkinek se kell :) baromi ízléstelen és etikátlan. Amúgyse lehet megmondani ennyiből hogy mennyit ér.
2023. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Nem sokat ér,az első indoklása miatt sem, illetve az miatt sem, mert látsz valakit rókabundában mászkálni? Aki ilyet hord, annak nem kell használtan. Egyébként meg próbáld meg bizományba beadni, akkor tudni fogod, hogy kb mit ér.
2023. máj. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Valodi szormet mar senki nem fog sok penzert megvenni, annyira ciki lett az utobbi evtizedekben. Hasznald el a kertben vagy add oda valakinek aki nem megy vele varosba, emberek koze.
2023. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

nem igazán értem, mitől lesz rosszabb a mai állatoknak, hogy az ötven éve halott társukat tovább hordjuk... ne hallgass a többi válaszolóra kérdező, el ne használd kertészkedni meg géprongynak!

mondjuk hogy mihez kezdj vele, én se tudom, nekünk egy egész kabátunk van az üknagymamai örökségből, leginkább csak takargatjuk és gondozzuk. bár lehet anyám felvette már egyszer, ő néha jár ilyen nagyon elegáns estélyekre. egy mellény azért még csak jobban használható, én ha meghirdetni nem is merném, nehogy meglincseljenek a sötétzöld gyerekek, azért finoman elkezdeném hirdetni szájhagyomány útján... esetleg színházaknak felajánlani, ők szokták értékelni még ezeket a vintage dolgokat.

2023. máj. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!