Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 179cm lányként ma felvegyem...

179cm lányként ma felvegyem az új magassarkú bokacsizmámat?

Figyelt kérdés

Sosem volt rajtam ilyen nyilvánosan, de szépen járok benne, mert itthon sokat jártam. Ma olyan nap lesz, hogy tökéletes, mert nem kell sokat járnom.

A szettem: fekete szaggatott farmernadrág, fehér garbó, babarózsaszín velúrbőr motorosdzseki+ugye a bokacsizma lenne. (Tavaszias, nem bélelt, alacsony szárú.)

Na szerintetek mennyire fog hülyén hatni ha ilyen magasan felveszem? A szett amúgy nagyon jól néz ki. A csizma sarka kb 7-8cm.


2023. máj. 10. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem illik a mai öltözékedhez. A sarka miatt ne aggódj. Nekem tetszenek a magas lányok, magassarkúban még jobban.
2023. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
95%
Feltűnő jelenség leszel,de biztos szexi
2023. máj. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
94%
Ha már megvetted, akkor hordd is. Így is magas vagy, már tökmindegy az a pár centi :D
2023. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már meleg van hozzá.
2023. máj. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felvettem, de nem volt meleg. (Nem melegebb mint egy sneaker, sőt.)
2023. máj. 10. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp.
2023. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szuper.
2023. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!