Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves lányok, ti még...

Huszonéves lányok, ti még hordtok rövid farmershortot (csak feneket takarót)?

Figyelt kérdés

Én tiniként imádtam ezeket, de most már valahogy illetlennek érzem, vagy inkább már nem érzem magamat olyan kislánynak hozzá. Az alakom nem lett rosszabb azóta, csak már nem ez a stílusom. Szívesebben hordok szoknyákat, ruhákat és lenge hosszúnadrágokat nyáron.

23/L


2023. ápr. 14. 14:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Semmi. Nem is írtam ilyet. Simán nem tetszik, ahogyan pl a puffos ujj sem.
2023. ápr. 14. 18:10
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja, de, írtam. Na azt ne szó szerint vegyétek. Magamon érzem illetlennek, kellemeltennek.
2023. ápr. 14. 18:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Értem. Változik az ízlés, a stílus. Nincs ezzel semmi gond.
2023. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tiniként se hordtam ilyet, most se. Ruhából is a combközépig érő a minimum nálam.
2023. ápr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már a huszonéves kategóriából is kifelé megyek, de hordok. Ugyanúgy tetszik.
2023. ápr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem egy üdülőhelyen akár negyvenesek is felvehetik. Budapest belvárosában egy tininek sem megfelelő viselet.

Csak gyerekeken, akik még gyereknek néznek ki.

Haspóló dettó. Az első kép szerinti, mert a második teljesen oké, ha meleg van. Persze, nem állásinterjúra.

2023. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!