Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves lányok, ti még...

Huszonéves lányok, ti még hordtok rövid farmershortot (csak feneket takarót)?

Figyelt kérdés

Én tiniként imádtam ezeket, de most már valahogy illetlennek érzem, vagy inkább már nem érzem magamat olyan kislánynak hozzá. Az alakom nem lett rosszabb azóta, csak már nem ez a stílusom. Szívesebben hordok szoknyákat, ruhákat és lenge hosszúnadrágokat nyáron.

23/L


2023. ápr. 14. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
A strandon hordok. Régen, tiniként azt hittem, hogy ez a menő, mostmár egyetemistaként közönségesnek tartom, ha valaki utcán viseli. A haspólóról egyébként ugyanezt gondolom. Nem attól lesz valaki szexi, hogy minden intim testrészét megmutatja. 23/L
2023. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hmm szerintem a has nem intim, de ízlések és pofonok. Én hosszú, magasderekú nadrággal azt simán hordom. Inkább a hasamat villantom ki, mint a mélyen vágott dekoltázst.
2023. ápr. 14. 14:56
 3/16 A kérdező kommentje:

Szóval, haspólónál szerintem nagyon nem mindegy, hogy így; [link]


vagy így: [link] hordjuk.


Előbbi eléggé igénytelen, de az utóbbi módon én is gyakran felveszem.

2023. ápr. 14. 15:01
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a haspóló az első kepet jelenti,régen csak ilyet hordtunk,és nem akaft ki rajta senki.Csak farmer shortom van,rövid.Az egyiket dolgozni nem veszem fel,mert a mosásban összement,de a másik kettőt simán.
2023. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó vagyok.38 éves vagyok.
2023. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Néha, de most már én is inkább szoknya párti vagyok és inkább csak itthonra hordok rövidnadrágot (csak az meg nem farmer).
2023. ápr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
#1 azért az kemény, ha valaki már egyetemistaként is öregnek érzi magát a farmersorthoz (és fikázza azokat, akik továbbra is viselik)
2023. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. 36 éves vagyok, persze, hogy hordok farmersortot. Kapaszkodj meg, olyan is van, ami kétoldalt fűzős.

Az összkép a lényeg. Magassarkúval nem venném fel, ami még rövidebbnek mutatná, de egy klassz pántos szandállal, sneakerrel kényelmes, sportos, nőcis is lehet. Nincs kint a picsám partja sem, ha ezt jelenti nálad a "csak feneket takarót". Ezt mondjuk nem igazán tudom értelmezni.

2023. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy gond lenne vele, csak nekem már nem a stílusom. 😂

Igen, azt jelenti, hogy a feneket pont eltakarja. Én ezt már nem szeretem. Aki szereti, az hordja egészséggel.

2023. ápr. 14. 17:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi illetlen rajta szerinted? Kifejted?
2023. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!