Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben hol tudnék olcsón...

Debrecenben hol tudnék olcsón szövet kabátot illetve kockás blúzt?

Figyelt kérdés
Fekete vagy szürke kockás szövetkabátra gondoltam, és 6ezernél olcsóbban.
2008. dec. 27. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért sehol nem találsz! Még azt a szar, vékony, műszálas gagyit sem! Az egyém jó vastag, és nem műszálas, leárazva 15000 volt, de láttam sokkal gagyibbat 20000ért is!
2008. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Találsz ugyan, de csak január-február környékén a leárazásokkor. New Yorkerben tavaly is január végén már 5 ezer ft volt a szövetkabi. Plusz a kínaik is akciózzák gondolom + a piacon! Jó keresgélést!
2008. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok jártas Debrecenben, de állíthatom, hogy találsz ennyiért szövet kabátot. Ha Szolnokon van, ott is kell lennie. Én 3-at vettem. Az egyiket egy Cosmos nevezetű boltban, ami Szolnokon a plázában van, így gondolom Debrecenben is van ilyen. Az 2500 Ft volt:P És egyáltalán nem tűnik gagyinak, sőőt! Nagyon szeretem, igaz vékony, de én most is azt használom és nem fázom! A másikat pedig: a Coraban van egy bolt, Familia a neve (régen Invázió volt) itt 4500-ért vettem egy vastag, térdig érő fehéret. Ha nálatok van ilyen volt, tuti találsz!!! Sok sikert:)
2008. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cosmosba rettentő szarok voltak, vékony, műszálas, nehezen tisztíthatóak! A másik boltban jó minőségűek, de messze elmaradnak az igazi szövetkabáttól!
2008. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én egy hete vettem szövetkabátot, fekete-fehér kis kockás, és szürke prém van a nyakánál, szerintem nagyon csini. Én pontosan 6000 ftért vettem.

Elmondom hol: Ha ismered a Csokonai színházat akkor azzal szemben van egy kínai. vagyis kettő is. Az egyik kétszintes fent cipők lent ruhák. ne én nem ebben vettem hanem az egyszintesben.

Kockás inget is szerintem vagy kinaiban vagy turiban keress.

2008. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!