Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrág most a divat a...

Milyen nadrág most a divat a tinik "életben"?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 16:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A csőnadrág,már egy jó ideje.
2008. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért mert olyat kértem karira, és anyám azt mondta h ez most nem divat...de szerintem meg igen, ezért kérek még több véleményt!
2008. dec. 26. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
attól függ,vannak picit sportosabb nem cső szárú nacik,amik tök csinik és divatosak.meg vannak a csőnacik amik nagyon mennek mostanság:)
2008. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Cső- és répanacik csizmába húzva. Én ezt látom manapság. Az biztos h a trapéz már nem divat.
2008. dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
inkább a répanacik, amugy a szaténból készültek(tudod ami olyan selyem tapintású) most nagyon divatosak :) de a szoknya egy csini harisnyával és egy lábfejnélküli zokni egy topánkával elég divatos de egy hosszuszáru csizmával is, de a lényeg hogy ne legyen rajtad 2-3szinnél több :)
2008. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Csőnadrág!!!!!!!

A trapéz nem ment ki a divatból szerintem. Nekem igaz, hogy a nadrágjaim 80% csőnadrág, de van még trapéz is :)

2008. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

mostmár bármilyen nadrágot felvehetsz, egyik nap trapéz, másik nap bő, harmadik nap teljesen feszes, csak jól passztintsd hozzá a felsöt, cipöt stb


én csak tapados nadrágokat hordok, mert sokkal praktikusabb, például most télen nem ér le a földre, és nem szivja fel a vizet a térdemig:D a trapéznadrággal mindig igy jártam:S:D

2008. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Csőnadrág..:D Most is az van rajtam...:D
2009. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

csőnadrág. az emós pi*áknál meg azok majmolóinál.

Ha nem birod őket egyenesszárú(:

2009. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Csípőnadrág, hogy jól kilógjon a r*bancok tangája, és az Istennek nem akar kimenni a divatből...de jó meddő lesz az összes ha még egy-két évig így marad a divat...
2009. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!