Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bkv-s hétköznapokon túlzott...

Bkv-s hétköznapokon túlzott ez a kabátom?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 15. 00:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Imádni fognak csúcsidőben a metrópótlón, mikor amúgy is heringparty van, és még arra is figyelnie kéne a körülötted állóknak, hogy ne tapossanak a kabátodra. Normális (minimum boka felé érő) hosszúsággal nem túlzás. De amúgy az sem praktikus. Nekem térdig érő van, és baromira nem kényelmes, nem lehet benne lépcsőzni, ha leülök figyelnem kell hogy ne lógjon át a másik ülésre. Soha nem veszek többet ilyen hosszú kabátot.
2022. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 Na ezen most meghaltam :D
2022. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
35%

#11


SImán letaposom neki, sz.rok rá, hogy ő miben van.

2023. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nekem tetszik, de én olyan helyre nem venném fel ahol annyian tolonganak, és nagy a piszok.
2023. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Amióta hideg van hordom de nem lett extrém koszos.Az meg elkerülhetetlen hogy hébehóba ràlépnek.Kutyapiszkpn stb nem megyek de amúgy húzom cdak lépcsőn felfele fogom fel
2023. febr. 18. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!