Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy nagy csípőjű lánynak...

Egy nagy csípőjű lánynak milyen ruhák állnak jól?

Figyelt kérdés

Nekem elég nagy a csipőm, az alakomhoz képest és nagyon megköszönném, ha valaki mutatna olyan ruhákat, ha lehet képekben, ami jól állna...


Boldog ünnepeket! :)


2008. dec. 25. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyenes szabású ruhák,azok mindenféleképpen,meg a világos nadrág,sötét felső párosítás!:)

Üdv:Bubbla :)

2008. dec. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Bubbla vagyok:D Most láttam hogy szeretnél képeket is!:)

A póló kb: [link]

A nadrág kb: [link]

Remélem sikerült segítenem!:)

Kellemes Ünnepeket!:)

2008. dec. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is széles csipöjü vagyok,az elözö képen làthato felsöt igen,a nadràgot viszont nem tudnàm elképzelni magamon.

Annàl inkàbb az A alaku felsök(mellnél szük,alatta bövülö)

Nadràgokban farmert ami tényleg passzol nekem nehéz talàlni,én elönyben részesitek minden màs anyagbol szabott gatyot,de föleg ami sztreccs alapanyagu!

De stilusod is sokat szàmit,lehet neked jol àllna egy csöfarmer is,de én magamon elképzelhetetlennek tartom széles csipöm ellenére is!

2008. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Ismét Bubbla vagyok:)

Nekem is széles csípőm van,de az amit mondtál,hogy "A"formájú vagy nem tudom milyen pólót pl én nem tudnám elképzelni magamon,mivel ha felveszünk egy nem kötelezően csőszárú nadrágot,ahhoz szerintem feletébb hülyén néz ki egy olyan alul bővülős felső.Bár ez csak az én véleményem,nem leszólni akarom a másik válaszolót!:)

Tényleg egyén függő,leginkább tőled függ kedves kérdező.Régen én egyáltalán nem hordtam farmert,mindig csak ilyen vászon szerű nadrágokat vettem fel,de rájöttem,hogy sokkal nőiesebb egy testhezálló farmer.Amihez viszont egy egyenesszabású felső csodásan passzol.(legalábbis nálam 100%ig) Mást nem nagyon tudok ajánlani,próbálgass,ami a legjobban tetszik Neked,azt vedd meg/fel.

2008. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2008. dec. 26. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!