Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinted eladáskor elviszem a...

Vinted eladáskor elviszem a packeta feladóhelyre a csomagot, kapok rá címkét és ennyi az egész? Vagy azt a csomagot utána el kell vinni egy boxba?

Figyelt kérdés
Van packeta meg foxpost szállítási mód, de azt nem tudom, hogy ez a 2 cég csak boxból boxba szállít, vagy van rendes futárszolgálata, ami esetleg feladóponttól boxba szállít vagy fordítva.
2022. nov. 1. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam packeta csomagponton. Nálunk behozták a csomagot, megadták a kódot, az alapján tudtam címkét nyomtatni, és így ott is hagyhatták. Minden hétköznap jött egy futár és vitte őket.
2022. nov. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, vszeg az én csomagommal is ez fog történni, nekem is van kódom.
2022. nov. 2. 07:19
 3/3 anonim válasza:
100%
A Foxpost sokkal egyszerűbb, mert ott kapsz egy nyitókódot, amivel elmész bármelyik automatájukhoz, azt beírod és semmilyen címke nem szükséges, ha boxból boxba küldesz. Lehet házhoz szállítást is választani náluk, de szerintem az automatás küldés jóval kényelmesebb, egyszerűbb.
2022. nov. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!