Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kérik Vinteden a vásárló...

Miért kérik Vinteden a vásárlók az e-mail címem?

Figyelt kérdés
Eladni szeretnék ruhákat. Most csatlakoztam a közösséghez és már a második vásárló kéri az e-mailem, viszont az alkalmazás meg azt mondja, hogy ne adjak ki személyes infókat magamról. Csalók lennének akik kérik vagy tényleg kell nekik, hogy fizetni tudjanak? Előre is köszönöm, ha valaki meg tudjá válaszolni.

2022. szept. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Mert a paypalhoz ez kell.
2022. szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem lopják le az összes adatomat igaz?
2022. szept. 29. 16:04
 3/7 anonim válasza:
100%
szia! en tobb helyen is olvastam, hogy tenyleg ne adjunk meg semmilyen adatot, de remelem, hogy nem csalok voltak nalad. vegul sikerult eladni a ruhakat egyebkent?
2022. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Emailben ne adj meg senkinek semmilyen adatot!! Egyedül az appon keresztül történik a fizetés, a többi átverés.
2022. nov. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
E-mailben kért adatokra nem válaszolunk!!!!! Az gyanús!
2022. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Nekem is ez a problémám jelenleg. Sikerült kideríteni csaló volt-e vagy tényleg meg kell adni az e-mail címed? És ha meg kell adni azt Vinted-üzenetben küldöd a vevőnek?
2023. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a vevőnek email címet megadni!!!!!!!!!
2023. ápr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!