Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye nem csak olyan emo...

Ugye nem csak olyan emo létezik aki vagdossa az ereit?

Figyelt kérdés
Az emberek többsége elítéli őket, nem?
2008. dec. 23. 10:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsika rossz témához írtam :S
2008. dec. 23. 10:30
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem csak olyan emo létezik! Igen, elítélik őket pedig nem is ismerik...hogy miért? Nézz rájuk!
2008. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Sőt, kevés olyan emo van, aki vágdossa magát, és az emberek pont ezért ítélik el őket. Divatemosok, a világ fájdalmáról papolna, miközben sz*rt se tudnak a világról. apuci anyuci megvesz mident helyettünk, semmiért nem kell küzdeni. Főleg ezért rühellik őket az emberek, mert képmutatóak.
2008. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Persze,hogy NEM!

Az Emo többrétegű dolog és ez az,amit sokan félreértenek.Van ugye az öltözködési stílus,ami lehet teljesen független az egyén lelkivilágától!Ott a zene is,de attól,hogy Panic at the disco-t hallgat valaki,még nem kell fekete szerkókban járnia.És maga az Emo-személyiség,amely ugye amolyan depresszív,érzelmes lelket takar,de ez is lehet totál független a zenei ízléstől vagy az öltözködéstől.

Egy punk vagy rocker is vagdoshatja magát!Lehet valamilyen mentális betegség is a kiváltója,ez nem divat!Csak mivel az Emo-t sokan a szomorúsággal azonosítják,így valamiért ráfogták,hogy ez egy "érvagdalós" stílus.

Szerintem alaptalanul.

2008. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2%
Aki nem vagdossa, azt nem poser-nek hívják (pozer, pózer, stb)?
2008. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM csak olyan létezik.

A legtöbb emo ugyanolyan ember mint bárki. Sőt vannak köztük nagyon jófej emberek is :)

Ez is csak egy stílus mint bármelyik másik.

Valaki elkezdte, hogy minden emo depressziós és vagdossa az ereit, aztán ez elterjedt. Holott egy hatalmas tévhit!

Van pár emo aki az érzékenységéből adódóan ilyet tehet, de nem jellemző.

Sajnos sokan utálják az emokat, igen. De azért mert nem ismerik őket és csak a rosszat hallják róluk. Ja és előitéletesek.


AHHOZ PEDIG, HOGY VALAKI FELVÁGJA AZ EREIT NEM KELL EMO-NAK LENNI! Azt ugyanúgy megteszi egy nem emo ember is, ha "olyanja van". Sajnos.

2008. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

A pózer vagdossa csak igazán az ereit! Azt hiszik ez az emo lényege és ettől menőbben lesznek.

A poser = olyan ember aki divatból csatlakozik csak egy stílushoz. Hogy tartozzon valahová és szerinte menő legyen. A poserek megveszik a drága cipőket, ruhákat mert azt hiszik ettől lesznek emok. Miattuk utálja mindenki az igazi rendes emokat.

2008. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Kérdezőnek: Nem, nem csak olyan emós létezik, manapság nagyon divat az ér- vagyis inkább kar -vágdosás a tinik között.

Előzőnek: Nem, nem a divatemósok miatt utálják a stílust, hanem mert gusztustalan mikor nem lehet eldönteni hogy egy színes hullának öltözött kisfiú, vagy egy színes hullának öltözött kislány jön az emberrel szembe az utcán.

Az ilyen gyerekes öltözködés és az érvágdosás is a húúdenagy lelki problémákból ered, talán ezért azonosítják a kettőt.

2008. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Wow köccyike a sok választ!
2008. dec. 24. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
nem.nekem bejön az emo stílus:D (én nem vagyok az) csak azt ítélem el, ha valaki végja az ereit:S
2008. dec. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!