Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fiúk miért hordanak egy...

A fiúk miért hordanak egy pólót egymás után több napon keresztül?

Figyelt kérdés

Ezt én sose értettem...


Köszönöm a válaszokat


2022. szept. 23. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy ugyanazt a pólót hordják? Nem lehet, hogy több hasonló van nekik?
2022. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem izzadok bele, nem lesz büdi és esetleg pulcsit is veszek rá, akkor én is 2-3 napig hordok egy pólót. Ha kellemes illata van, akkor nem fogom egy két nap használat után mosni. Nyilván nyáron amikor dög meleg van akkor naponta cserélem.
2022. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is felveszem kétszer, főleg, ha nem volt sokáig rajtam. Az állandó mosásról majd leszoknak a népek, ha emelkedik a rezsi. Vki a farmert is kimossa egy felvétel után, minek? Jó, ha tömegezik vki, az megint más. Télen pláne nem izzadok bele a pólóba, ha nem szagos, miért ne venném fel még egyszer?
2022. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valamit mondjuk egy nap csak 1-2 órára hordtam míg kimentem és nem izzadtam bele, akkor azt másnap én is felveszem.

De egyébként nem biztos hogy ugyanazt hordják. Sok ismerősöm van (nő is) akinek tonna számra van egy színű pólója.

2022. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

A párom is ilyen 😒

Én rosszul vagyok tőle, ő meg azért csinálja, hogy "ne menjen olyan gyorsan tönkre" 🤦‍♀️

Legnagyobb nyári melegben szétizzadt pólót is képes újra felvenni, merthogy csak egyszer volt rajta...

Én meg van, hogy 10p után inkább a szennyesbe teszem a cuccokat ha beleizzadok.

Mondjuk ő legalább nem egymás utáni napon, hanem az izzadt pólólat cserélgeti 🤮

(anyagilag simán megtehetné, hogy többet vesz, de nem akar erre költeni)

2022. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De én arra gondolok amikor tényleg a 40 fokban hordja valaki

És ráadásul egyész nap...

Általában nagyon érezni hogy büdös a srac anélkül hogy észre venné.

#3 természetesen a nadrággal semmi gond nincs az én is szoktam

2022. szept. 23. 12:21
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok

12 órában gyárban dolgozik +1,5 busz és igen, úgy veszi vissza 2 nap múlva, hogy első nap csavarni lehetett belőle az izzadtságot... Szerinte a sok old spice megoldja 🤦‍♀️

2022. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Tudatosan védjük a környezetet,amit rólatok nemigen lehet elmondani!!

A víz egyre kevesebb a földön.

Az energiahordozók meg végesek!És drágán adják!Plane most!Tudom te lexarod,mert azt sem tudod mi folyik a nagyvilágban körülötted!Neked a kinézeted a fontos semmi más.

Hallottál valami olyasmit hogy a villamosenergiával takarékoskodnunk kéne??

Persze hogy nem.

Te mosod a ruháidat tovabbra is naponta,kitudja 2 óránként masikat hordasz,mert lexarod hogy mi van körülötted!!Gondolom a bunda az igazi bórtáska stb hordása se okoz/na nagyobb lelkiismereti válságot nálad,mert az olyan szép és jó drága is!Az persze mind1 neked hogy ezért leölnek egy csomó állatot!A hasznalt,kidobott ruhák meg tök környezetszennyezőek.De akkor is kell vásarolgatni!!Hadd fogyjon,hogy a textilipar divatipar megintcsak több tonna jövőbeni karos hulladék sorsára jutó cuccot el tudjon adni!!

2022. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lány vagyok.Ami nem koszos,nem büdös,azt felveszem többször is,annyi,hogy nem biztos,hogy másnap.Feleslegesen nem mosok.De olyan is van,hogy egy nap többször átöltözök.
2022. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8

Én értem hogy a mai világban mindennel takarékoskodni kell...

Es termeszetesen nem kell minden nap 3 szettett felvenni...

De szerintem nagyon undorító az amikor valaki több napon keresztül hord egy pólót ami mellessleg nagyon büdös...

De ha te le*arod a higéniádat akkor csak hajrá😃

2022. szept. 23. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!