Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerülne ennek a...

Mennyibe kerülne ennek a ruhának a megvarratása körülbelül?

Figyelt kérdés

[link]


És ha feketébe csináltatnám, és rakatnák rá rózsaszÍn szalagot a v kivágásba, akkor milyen nyaklánc(esetleg kiegészÍtők) illenének hozzá? SegÍtségeteket előre is köszönöm!


2010. szept. 25. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
anya olyan 6 körül szokott ilyeneket csinálni, nem tudom, hogy hol laksz, és hogy ott milyenek az árak. ha rózsaszín szalagot is akarsz rá, akkor mindenképp valami rózsaszín kiegészítőt, de egyszerűt, mert már így is habos babos a ruha
2010. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy rövid, fekete gyöngysor, vagy karkötő. Habár én nem ragaszkodnék ékszerhez, mert ahogy fent írták, így is habos a ruha. Valami pici, kézben vivős retikül, nem tudom, hogy mondják szépen azt. Vagy egy fejre lapuló, karima nélküli női kalap, habár én imádom a kalapokat. Az nagyon meg tudná dobni. Pici, arc elé lógó fátyollal. És alkarközépig érő, fekete kesztyűvel, aminek ugyanolyan rózsaszín a szegélye, mint a ruha nyakának. Most eldobtam az agyam... :-)
2010. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segÍtséget, azt elfelejtettem Írni, hogy szalagavatóra készül a ruha:)
2010. szept. 25. 21:40
 4/4 boborja válasza:
47%
Ne csináltass feketét szalagavatóra fiatal vagy ne gyászolj mertr mindenki feketében jár ez nem az az alkalom.
2010. szept. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!