Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kibbe lágy természetes típusra...

Kibbe lágy természetes típusra miért olyan nehéz jó ruhákat találni? (Megszűnt a kedvenc üzletem)

Figyelt kérdés
Felül is és alul is széles vagyok, próbáltam tippeket ellesni mondjuk Kim Kardashiantól es Jennifer Lopeztől, de minden próba szerencse. 38-40-es ruhákat valamiért csak magas nőkre lehet kapni (162 cm magas vagyok), így a mellkas-váll részem túl rövid és a lábam sem elég hosszú . Megszűnt az Orsay, az egyetlen üzlet, ahol minden évszakban találtam valamit, ami illik az arányaimhoz. :( Úgyhogy picit tanácstalan vagyok, merre induljak el. A legtöbb üzlet vagy túl fast fashion, vagy az én pénztárcámnak nem felel már meg. (Mondjuk sejtésem alapján az Orsay is túlzásba vitte az akcióit, emiatt se működhetett a modelljük.)

2022. szept. 9. 11:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Melltartót találni szintén katasztrófa, de ez egy másik probléma, mert nincs 15 ezrem darabonként rá. :(
2022. szept. 9. 11:12
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Orsayt mintha lattam volna az about you-n.

A 162 cm-del esetleg megprobalhatnal egy petite kollekciobol választani(szintén van about you-n).

2022. szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt tudnám javasolni, hogy nézelődj online, van ahol ingyen vissza is tudod küldeni, ha valami nem jó, így nincs benne semmi kockázat. Nagyobb a kínálat, nagyobb eséllyel találsz valami jót.

A másik lehetőség, hogy megveszed azt, ami amúgy jó lenne, csak túl hosszú és elviszed varrónőhöz.

2022. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!