Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lovardai öltözködés? Beszólnak...

Lovardai öltözködés? Beszólnak a megjelenésemért? Nem hagyhatom itt a lovam miattuk! további lent

Figyelt kérdés

sziasztok! kezdő lovas voltam évelején, mikor egy cicanadrágba pólóba és egy tornacipőben keztem a legelső alkalmat, mivel megnéztem akkor hogy tetszik e a sport, illetve anyagiak nem engedték egy nap alatt beszerezni a ruhákat és kellékeket.(kobakot, gerincvédőt adnak ott) majd mikor beleszerettem a sportba beszereztem fokozatosan lovaglós pólót, nadrágot, csizmát de nem csak tetszés szerint hanem hasznosság szerint. ekkor még egyedül edzettem az edzőmmel elég gyorsan tanultam ezért most bekerültem pár hónapja a lovas osztályba ahol új lányokat ismertem meg (Én 16/L)

Ezek a lányok nagyon “cicap*csa” módon viselkednek, apró topba, kobak- gerincvédő (mert az “ciki”😄) nélkül a 60ezres nadrágokba, teljes sminkben vonaglanak ami az ő dolguk de belémkötnek folyton . itt még nem is lenne baj mert nem érdekel a véleményük és nem adnám fel a kobakot mert fontos de ez kezd elfajulni. edzőm se tolerálja a viselkedésük de mivel 2 csajszi a lánya a többi meg ismerősei lánya nincs rájuk nagy hatással. mind 14-15 évesek , és már kikészítenek a folytonos beszólásaikkal , köpködnek, kinevetnek még lóháton is ami elvonja a figyelmem. Tegyük hozzá én is nagyon városi lány vagyok, sminkelek utcára de tudom higy a lovaglás nem erről szól ez nem szépségverseny ezért csinos de praktikus és kényelmes lovasruhákat választok , nem sminkelek. Persze ha azt tenném akkor az lenne a baj.

nem én voltam az egyetlen akit be céloztak de a többiek nem bírták és elmentek. itt jön a probléma, van egy szerelemlovam itt aki az életemnél is fontosabb számomra viszont nem a sajátom csak bértartásba van. nem hagyhatom itt mert visszahúzna a szivem. de nem bírom már a folyamatos megalázásaikat, tönkreteszik az eredményeim. utolsó alkalommal trágyát tömtek verseny előtt a kobamkomba amit nem tudtam így felvenni, lovam szájába meghúzták a zablát ami miatt kezelhetetlenül vágtázott , ledobott. azóta csak a lovamhoz járok ki de kerülöm őket. Megvenni NINCS alkalmunk a pacit. (anyagiak,lakhely) Akármennyire is el akarok menni innen más lovakon ugyanannyira nehéz mennem mint a sajátomon miközben megaláznak, mivel nemtudok koncentrálni, más lovon a sajátom után vágyakozok. ez persze most nem így van ha egy két edzés erejéig más lovat edzetek meg mert tudom hogy a sajátom is megvan még. nemtudom mit tegyek,önállóan nem mehetek mivel kiskorú vagyok edzőim felelőssége alatt. Mi lenne a helyes megoldás? köszönöm a kedves válaszokat és sajnálom ha összeszedetlen voltam. :)❤️ gyönyörű szép napot



2022. aug. 29. 15:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

vihar-a-biliben :)


Mi a konkrét kérdés? Vagy csak panaszkodni akartál?

2022. aug. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

1.: Normális lovardában TILOS a védőfelszerelés nélküli lovaglás.


2.: A lovaglás úri sport.

2022. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

kedves 1-es

A kérdés az, hogy mások mit tennének a helyemben, ittmaradnék a lóval és elviselném a lányokat, ezzel a saját biztonságom kockáztatom és lehet elhidegülnék a lovaglástól ,vagy elmennék másik helyre és beletörődnék hogy már nem ő a lovam és nem edzhetek vele, bennevan a dologban hogy megbánást éreznék .

semelyik nem lenne jó de ez nem kivánságműsor, megkell szenvedni csak helyes döntést akarok hozni és kellenek vélemények hogy átgondoljam:) sajnálom ha nem érhető a kérdés.

2022. aug. 29. 16:15
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

de hogy jön ide a terjengős leírás a sminkről meg egyebekről...??


Állj ki magadért, és ne másoknak akarj megfelelni. Ennyire egyszerű.

2022. aug. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es.

úgy, hogy ha akarnék lehetnék énis olyan de én élvezni akarom a sportot . emiatt direkt megsebeznek engem és a lovam.

2022. aug. 29. 16:22
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Azért cseszegetnek, mert látják, hogy hat rád. Szard le őket látványosan, röhögd ki őket, amikor beszólnak. Ha látják, hogy lepereg rólad akkor keresnek más célpontot. Ne hagyd, hogy néhány hülye p-a elvegye a kedved attól, amit őszintén szeretsz :)
2022. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6os! köszönöm az első rendes kommentet!:) mindent meg fogok tenni
2022. aug. 29. 16:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltem en is a 4ben...
2022. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
akkor köszönöm 4-es, félre értelmeztem akkor úgytűnik!
2022. aug. 29. 16:40
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Az unokám is jár lovagolni, szintén bértartott lovon. Az a helyzet, hogy ott is vannak látszatra jómódú lányok, akik szeretnek viccelődni. Nos szólt az anyjának, aki kézbevette a viccelődőket..azóta kuss van. Elmentem megnézni, kik is a viccelődők?(nem mindig azonos időpontban van az edzés, de én láttam őket..) hát mit mondjak? Prolik. Az alatt a pár óra alatt csak őket fixíroztam, az pont elég volt, hogy elmenjenek.


Tehát ne hagyd magad. Ezek csak bandában hősök. Egyedül bármelyik lehugyozná a bokáját, ha odamennél ostort suhogtatva.


Tudom nem szép az erőszak, de ilyen az élet.


Ne add fel,nem győzhetnek. Az más kérdés, hogy az istállófőnök nincs a helyzet magaslatán, vagy nagyon meg van fizetve.(ez utóbbi ellen nincs mit tenni)

2022. aug. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!