Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A felsoroltak közül melyiks...

Segitseg kérdése:

A felsoroltak közül melyiks stílus tetszik jobban, illetve melyik áll hozzád legközelebb?

Figyelt kérdés

fairycore: [link]

subversive: [link]

hippie: [link]

downtown: [link]



2022. aug. 3. 00:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában kezd nagyon megtetszeni a fairycore stílus. Igaz, a barna szint nem annyira szeretem, és a sötétebb árnyalatok nem állnak jól. Csak kár hogy nem színesebb. De vannak olyan elemei amit szeretnék beépíteni az öltözködésembe, sőt néha napján szívesen öltözködnék így.
2022. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Metionin ***** válasza:
100%
Egyik sem tetszik, főleg a színek miatt. Amúgy goth-hoz állok legközelebb, a képeken lévők közül viszont van olyan holdas övem, csak ezüstben :D kb. az egyetlen cucc, ami tetszik a válogatásból.
2022. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

Igazából az első és a harmadik között nem látok nagy különbséget, az 50 éves anyám ezt hívja "Elte Btk tarisznyás bölcsész" stílusnak.

A másodikban annyi koherenciát látok, hogy anatómiailag irracionalisan vékonyra szerkesztik a derekukat, és ezt mutogatják bármi áron.

Az utolsó meg olyan, mint mikor tiniként még semmilyen szinten nem érdekelt mit kapok magamra, és a rokonok levetett, már akkor divatjamúlt ruháit hordtam.

Talán az utolsó áll hozzám legközelebb, de passz.

2022. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Még egy goth csaj, szintén a színekkel van bajom :D Gyűlölöm a barnát és a zöldnek ezeket a libafos árnyalatait.

A hippie tetszik még talán a legjobban, hordok hasonló szetteket én is, csak full feketében, esetleg minimális bordóval/lilával/méregzölddel. Ilyen holdas övem nekem is van, csak ezüstben. Illetve anyagokból inkább a bársony és s csipke felé hajlok, némi selyemmel meg neccel kiegészítve.

Amúgy szerintem másokon mindegyik itt felsorolt stílus jól tud kinézni, csak magamon nem tetszene, mert nem az én világom.

2022. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi a tököm az a goth?
2022. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Mi a tökömért nem tudod használni a google-t, és rákeresni, ha annyira érdekel? -.- Kész p-csa, meleg málé, mondja meg más, csak gondolkozni ne kelljen.
2022. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 a gyakori évek óta helyettesíti a google-t, a wikipédiát és mindent is :D
2022. aug. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
17# Eddig mertem remélni, hogy olyan komplexebb összetételű kérdések esetében, amiket a sima szavakat kiragadó keresőalgoritmus nem tud értelmezni. ._.
2022. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Na jolvan.Megnéztem,nem kell mindjárt leszenni az ember fejét.

Ez valami kriptastílus!

2022. aug. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
És a "kriptastílushoz" tartozó ideológia alapköve az önálló gondolkozás.
2022. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!