Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy harminc éves nőnek milyen...

Egy harminc éves nőnek milyen ruhákat "illik" hordani, hogy fiatalos és nőies legyen, de ne kihívó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Térd közelébe érő szoknyákat, testhezálló de nem túl mélyen kivágott felsőket.
2010. szept. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Nőies lehet egy ruha vagy szoknya az anyaga miatt is. Imádom azokat az anyagokat, amik puhák már ránézésre is, amik finomak, mint a lepke szárnya. Persze ezek drágábbak.
2010. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Harminc évesen egy nő ma még fiatalnak számít. Tehát szinte bármit hordhat.

Ami jó lehet: farmer egy blúzzal és mellénnyel, vagy csak egyszerűen egy színes garbóval, egyberuha (én a nyáriakat is simán hordom, ami olyan, aláveszek egy garbót, derékmelegítőt és harisnyát), térd körül érő szoknyák bármilyen felsővel, ha jók a lábai, akkor még mehet a testhezálló nadrág tunikával.

Szóval tényleg bármit. Ahhoz, hogy fiatalos legyen, szerintem vidám, élénk, divatos színek kellenek, azt pedig, hogy nőies-e, magadon megnézve az adott ruhát el tudod dönteni.

2010. szept. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez alkattol es a helytol is fugg, de lenyegeben mindent, de ne mini szoknyat, es ne streccs nadragot, mert az mar nem illik.


A legjobban ugy tudod ezt eldonteni, hogy elindulsz az uzletekbe, es elkezdesz probalni, es addig probalod a db-kat, amig meg nem talalod azt, amiben Te jol erzed magad, mivel ez nagyon lenyeges.

En pl. csinosnak tartom a kosztumot, vagy a szoknyahoz, egy polot, aztan egy inget fole, ez olyan sportos.

En szeretem az egyenes szabasut es hosszabbat, minden szinu szoknyam van, s aztan minden szinu ingem, de farmer ing, ami kek, feher is lehet, igy jol lehet osszevalogatni.

Lehet nadragot es hosszabb pulcsit fole, az elogombos lezserebb, a zartakat En pl. nem szeretem.


Talad meg a sajat stilusodat, legyel sportos, vagy elegans, ezt Te dontod el, de lehet mindent hordani, csak ne legyen rikito!

2010. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Linkelek egy párat,hogy nekem mi az elképzelésem,ha nem bánod!(meg ha bánod akkor is) :)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én elsősorban a fiatalosságra összpontosítok!

Legyél nőies de ne vidd túlzásba.Pl.egy sima hétköznapon simán hordhatsz melegítőt valamilyen márrkásabbat pl.adidas,hummel,nike...De ha mondjuk munkába mész vagy valamiolyan helyre ahova ki szeretnél öltözni húzz fel egy térd középig érő nőies szabású(passzolós) szoknyát.Télen esetleg böszárú fekete nadrágot,vagy esetleg húzz fel szatén nadrágot...Bármelyik kínaiba beszerezheted.vegyél valami kosztümkabátot hozzá.

29/F

2010. szept. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát a melegítőt én erősen ellenzem, csak otthonra és sportoláshoz oké. De a városba már nem mennék be benne, meg is van a véleményem a melegítőben flangáló lányokról (főleg amelyiknek még a hája is kilóg oldalt, szóval sportolásra tuti sosem használta). Igénytelen.
2010. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen,akkor jól sejtettem:)

Nekem is ezek a stílusú ruhák kezdenek tetszeni,mint a Bron pix-esek.Vettem is tegnap egy denevér ujjú felsőt egy vékonyabb garbóval+egy fekete nadrágot,ami egyenes szárú,nagyon csini.Majd ebben megyek szülőire is szerintem:)

Még egyszer köszi a tanácsokat,véleményeket!

2010. szept. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!