Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben szerettek lenni otthon,...

Miben szerettek lenni otthon, van kedvenc ruhátok, mi az és miért?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy puha rövidgatya, és egy agyonmosott, de nagyon kényelmes bő póló. MIért? Mert kényelmes

23/N

2022. júl. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rövid ujjú póló (nyáron sokszor az sem), otthoni rövidgatya, papucs mezítláb.

Szeretem, ha minél kevesebb ruha van rajtam, de pucéran lenni azért nem szeretek.

2022. júl. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Zokni, melegítőnadrág, laza póló. Így kényelmes.
2022. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most nagyon rá szoktam a tornadresszre nagyon szeretek benne lenni, megy a locsoló is kint az udvaron, és kellemesen hűsítő ahogy alá állok, a legjobb most ez.
2022. júl. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem jó, de abban, amiben a munkahelyemen is voltam. Este persze póló, fehérnemű csere, és idővel nadrág is.
2022. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
82%
Ilyenkor nyáron haspóló vagy top és laza rövidgatya, hűvösebb időben póló és sport leggings.
2022. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fehér póló és fekete bicajos gatyesz.
2022. júl. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 segitseg ***** válasza:
Egy szétmosott póló egy nadrággal, ami éppen kiesett a szekrényből, amikor kinyitottam
2022. júl. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Leggings vagy biciklis nadrág meg egy póló. Miért? Mert ezt szeretem. 40f.
2022. júl. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rövidnadrág és trikó. Általában a rövidnadrág egy fekete, szűk rövidnadrág (van három ugyanolyanom, tényleg tök kényelemesek :D), és mellé szűk, ujjatlan trikó (azokból is van több ugyanolyan fazonú, ami csak színben különbözik). Általában ez az, amiben szeretek itthon lenni, de nem csak most, hanem télen is. Persze ettől függetlenül vannak más ruháim is, de általában a fekete rövidnadrág és az ujjatlan trikó az, amit hordok, meg azt szeretem a legjobban.
2022. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!