Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire divat most az ilyen...

Mennyire divat most az ilyen stílusú maxiruha?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszenek, de nem hogy ilyen stílust, de még nagyon maxiruhát se látok most, hogy hordanának emberek.


[link]


2022. júl. 15. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon szeretem őket 😊

Elég érzékeny a bőröm a napra, így általában felüdülés, ha sikerül találnom egy árnyékolósabb, de még lenge darabot. A többség általában minél melegebb van, annál kisebb darab ruhát vesz fel, de nem hiszem, hogy csak emiatt a tendencia miatt ciki lenne ilyesmiket hordani. Viseld bátran! 😊


26n

2022. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kifejezetten divat, viszont tök jól néz ki :)
2022. júl. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
nagyon kövér embereken látom maximum
2022. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sportos-vékony vagyok, mégis szívesen hordom. 🤷‍♀️
2022. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
A sportoshoz nem illik. Ne hordd, hozzád a rövidgatya passzol.
2022. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

5

Te meg le vagy szarva. 😂 Vőlegényem szerint baromi szexi az ilyen lágy, laza ruha, mikor az ember idomain megtörik az anyag természetes esése vagy mikor a szellőtől hozzásimul az ember testéhez és látszik a sziluettje.


Hogy egy random kanos jöttment, aki rapkurvás videoklipek mentén alakítja ki a nőideálját, mit gondol erről, miközben az esti recskához emlékeket gyűjteni megy csak ki az utcára, az nem érdekel.

2022. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Én is folyton ilyen ruhát vadászok, de sajnos nem nagyon találok. Pedig olyan szépek, főleg ha szép a színe, mintája. És igenis jó, a vékony és formás nőknek is tökéletes, egy vastagabb övvel feminin sziluettet ad.
2022. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, de alacsony vagyok hozzá. 170 felett alapból kevesebben vannak és a legtöbb nő inkább nadrágoa típus.
2022. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon szuper! Nagyon jól néz ki!
2022. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rémesen öreges. Hány fiatalon látsz ilyet?
2022. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!