Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bélést varrjak a...

Milyen bélést varrjak a bőrkabátomba?

Figyelt kérdés

Van egy bőrkabim, aminek eredetileg acetát bélése volt, viszont ez az anyag már eléggé javíthatatlanul elnyűtt, szóval kiapplikáltam, és arra gondoltam, hogy adnék neki új bélést, ezzel új életre keltve.

Viszont...eléggé félek attól, hogy az új acetát bélés is előbb vagy utóbb így végezné. Szerintetek milyen erősebb anyaggal lenne érdemes kibélelni? Gondoltam pamutra, de mivel a bőrkabátot effektíve nem mossuk, és az esetleg bepiszkolódhat nem tudom. :/



2022. júl. 13. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy gondoltad a varrást?

Csak hogy tisztában legyünk a dolgokkal. Pl. sima háztartási varrógép nem megfelelő bőr és műbőr varrására. Kézzel pedig nagyon nagyon lassan tudnád csak megcsinálni.


Egyébként bármilyen anyagot is választassz hozzá, egyik se fog az örökké valóságig tartani, szóval akár újra acetátot is tehetsz, amúgy is a legtöbbe az van.

Esetleg a pamutszaténnal próbálkozhatsz, de az 3x annyiba kerül mint az acetát. A sima pamutvászon pedig túlságosan merev lenne hozzá.

2022. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ATtól tartok, csatlakozva az 1-eshez, hogy egy új bélés megvarrása és a kabátba való integrálása nem hobbyvarrónői szint.... Én elég profin varrok sokmindent, de tuti nem kezdenék bele.
2022. júl. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!