Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Még bőrkabátot hordatok vagy...

Még bőrkabátot hordatok vagy melegebbet? Bokacsizmát vettetek már fel vagy még korai?

Figyelt kérdés
2021. okt. 14. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Én fázós vagyok, úgyhogy egy vastag őszi kabátot vettem fel (vékony sapkával) bokacsizmával, de volt akit reggel már nagykabátban, hosszú csizmában láttam.

Nálunk reggel 3 fok volt, napközben 10 fokig melegszik az idő... számomra ez már nem a bőrkabát kategória.

2021. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nagyon nem vagyok fázós, dzsekit már hordok, de alatta csak egy póló van. Sportcipő is elég még
2021. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Farmerdzsekit hordok, alatta egy thermo hosszúujjúval, és tornacsukát.

Még pár hét, és előszedem az őszi kabátom és cipőm, egyelőre még nem kell.

2021. okt. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Térd alá érő pufi kabátban járok már jó ideje. Tegnap reggel a kapucnit is feltettem a fejemre. 22/L
2021. okt. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En meg telen is hordok bordzsekit kb -5 fokig. Alatta gyapju pulover, alatta hosszu ing van, es salat is veszek, teljesen jo.
2021. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
100%

Bőrkabátot eltettem, mert az enyém szűk fazon és nem fér alá kényelmesen pulcsi. Vékony hosszú ujjút meg nem hordok. Szóval elővettem a hasonló vastagságú de pulcsikompatibilis kabátomat.

Cipőt még a sima átmenetit hordom és fogom is, míg fagy nem lesz.

2021. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja már leváltottam a bőrdzsekimet, reggel fáztam benne. Szűkebb fazon, szóval vastag pulcsival nem lehet rétegezni, vékonnyal meg kevés volt. Van egy átmeneti, ennél vastagabb kabátom, most azt hordom. Bokacsizma is előkerült, de ez nem az a bélelt fajta, szóval nem érzem túlzásnak és egyáltalán nincs benne melegem.
2021. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt nagyon hideg, így farmerdzsekiben jártam. Ma reggel már csak 3 fok volt, így pont ma vettem elő a bőrdzsekimet. Ez egy kicsit vastagabb. De még bőven nincs télikabátos idő.
2021. okt. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bőrkabátnál is melegebbet? oké, hogy hűvös van, de nem korai ez egy kicsit? egy jó bőrkabátban egy enyhébb tél is simán kihúzható.
2021. okt. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!