Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hajlandó vagy többet fizetni...

Hajlandó vagy többet fizetni egy drágább, hazai tervező által készített ruháért a "tömegmárkákkal" szemben?

Figyelt kérdés
Ha igen, vagy ha nem, miért? Mi vesz rá elsősorban, hogy betérj egy ruhaboltba?
2010. szept. 20. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Igeb, hajlandó lennék többet fizetni egy gyönyörű Use vagy Nanushka (Tuan, Je Suis Belle stb.) darabért, ha megtehetném.


Szerintem sokan hajlandóak lennének többet fizetni, ha megtehetnék, mert egyedi, nem tömegcuccokról van szó, igényes kidolgozás, minőségi anyagok, nem egy New Yorkeres tucatholmi pl. egy USE ruha.


De 100ezres fizuból ez nem lehetséges, így marad a Zara és társai (azok is ha lehet leárazáskor).


25L

2010. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem főleg az ára miatt nem értem attól hogy valami szép és márkás irreális hogy 200.000 ft kezdődjön, inkább nevetséges:D nah de ez az én véleményem inkább szerzek válfás turikból márkás olcsó ruhákat:D
2010. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok hajlandó, mert nincs igényem egyedieskedni.
2010. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, hajlandó lennék. egyrészt nyilván jobb a minősége, másrészt nem valószínű, hogy szembejön velem az utcán. szívesen vennék mondjuk Armani, Alexander McQueen, Versace ruhát.
2010. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaj, bocs, hazai tervezőt írtál? upsz, elnézést! egyszer egy Glamourban láttam egy Abodi Dóra táskát, azt megvenném, ha lenne rá pénzem!
2010. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1) ha megtehetném

2) ha vmi igazán különleges, ötletes darabot találnék...

3) ha olyan lenne a ruha, hogy egész biztos tudnám utána töobb évig hordani-mondhatni kombinálható alapdarab

4) nem kérnének érte pofátlanul sokat a minőséghez és a szabáshoz mérten (láttam olyan árakat is magyar tervezők oldalain, hogy akkor már inkább egy külföldi tervezőtől rendelek ugyanannyiért... mert attól még tudatos, "takarékos" vásárló maradnék, hogy megengedhetem magamnak)


21/l

2010. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!