Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért vesznek fel főleg tini...

Miért vesznek fel főleg tini lányok utcára papucsot mezítláb vagy zokniban?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, többször láttam már, és sosem értettem. (Nem arra gondolok, hogy strandra kimenni, hanem pl. iskolában vagy edzésre menet, stb.)

2022. máj. 30. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mezítláb, mert szeretik mutatni a szép tappancsaikat. Zokniban? Mert lehet, hogy fázik a tappancsa, cipőzni meg nem akar.
2022. máj. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Hány éves vagy te? 5? Te soha nem jártál még cipőboltban? Tudod, létezik egy olyan lábbeli, hogy utcai papucs. Nos, azokat meleg időben szokták az emberek hordani, többnyire mezítláb.


Így már érthető, vagy még mindig nagy a sötétség nálad?

2022. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem mindenki szeret cipőt húzni a lábára, de sokan nem szeretik ha piszkos lesz a talpuk, ilyenkor a papucs jó választás. Meleg időbe meg azért a papucs alap sztem nőként. ^^


A zokni nem túl szép papuccsal azt el kéne felejteni :S

2022. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

"...de sokan nem szeretik ha piszkos lesz a talpuk...":

Én meg ezt szépen megtisztítanám nekik:).

2022. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

4-es hát igen ez is egy megoldás ^^

Igazából úgy vettem észre sok pasi nem bánja ha piszkos a talpunk.

2022. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Milyen kérdések ezek b@zdmeg
2022. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom mezítláb azért, mert az időjárás már alkalmas erre és nyáron nem szeret az adott hölgy zárt cipőt viselni.

Zoknit, hogy miért vesz hozzá, a fene sem tudja, a papucshoz nem igazán való. De az is lehet izzad a talpa és nem szeretné, hogy csúszkáljon emiatt a papucsban a lába.

2022. jún. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5# a lelküket odadnák hogy még piszkos a talpa a nőnek, no de ha szaga van a női lábnak, na akkor adnák el a lelküket a szagért :) .
2022. jún. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!