Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lábujjközös flip-flop papucsot...

Lábujjközös flip-flop papucsot Deichmann-ban lehet mezitlábra próbálni?

Figyelt kérdés
Előbb persze odamérném a talpamhoz, és csak akkor próbálnám fel, ha jónak tűnik.

2019. ápr. 22. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Hogy kène màshogy felpróbálni??????

Miért ne lehetne felpróbàlni?

Máshogy nemtudod meg hogy jó e rád!

2019. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nejlonzoknival.
2019. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Te szivesen vennél fel egy papucsot, amit előtted kismillió idegen is felpróbált? Na ugye. Úgyhogy a válasz nem.
2019. ápr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy nem elfogadott és mindenki lefújjogja, de szerintem mindenki próbált már legalább egyszer mezítláb cipőt. Annyi csak, hogy ha megveszed keress olyan dobozt amin látszik, hogy sértetlen és biztos nem próbálta senki. Papucsból meg ha nem dobozban van akkor a talpát nézd, hogy piszkos-e egy kicsit is.
2019. ápr. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap fogok menni a boltba, és azért kérdeztem, mert amúgy zoknit fogok viselni cipővel, de milyen fura dolog lenne már zoknival próbálni egy lábujjközös papucsot, lehet bele se tudnék bújni rendesen. Meg amúgy is mezítláb fogom hordani, szóval... Majd megírom, mi lett, szóltak-e, stb.
2019. ápr. 23. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit húzd meg a zoknit elöl jogy lazább legyen, simán fel tudod úgy venni vele a papucsot. A koleszban annak idején szinte mindenki zoknival hordta a tangapapucsot, viccesen néztünk ki :D
2019. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a kérdező az a típus, aki a közértben is összetapogatja a kifliket.
2019. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül MEZÍTLÁB próbáltam fel (nem szóltak érte), és meg is vettem a papucsot. A méret elsőre jó lett, a papucs meg eleve dobozban volt.
2019. ápr. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!