Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az, aki hozzám hasonlóan...

Az, aki hozzám hasonlóan 36/38-as pólókat, blúzokat hord, ugyanakkor nadrágméretben 40-es kell, az M vagy L-es nyári ruhát kéne hogy vegyen?

Figyelt kérdés
Láttam nagyon szép, kizárólag online vásárolható midi ruhákat, csak nem vagyok biztos a méretben

2022. máj. 29. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár más a méretem, szóval saját tapasztalatot nem tudok írni, de ha olyan ruha, aminek nem szűk a szoknyarésze, hanem A-vonalú, deréktól bővülő, akkor az M-esnek szerintem jónak kéne lennie rád. Ha biztosra akarsz menni, akkor nézd meg a mérettáblázatot is.
2022. máj. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én az M-eset javasolnám
2022. máj. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 30. 08:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyban függ a fazontól, méretezéstől. Én is 40-es nadrágot és M-es, néha S-es felsőket hordok, de van M-es és L-es ruhám, de lehet, hogy még S-es is. Mérettáblázat segíthet, de sajnos azt tapasztaltam, hogy arra sem mindig lehet adni.

Esetleg, ha leírnád, hogy honnan szeretnél rendelni, talán tudna írni valaki tapasztalatot a méretezéssel kapcsolatban :)

2022. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ez a két ruha tetszett meg, ugyanaz a fazon mindkettő:


[link]

[link]


Néztem a Mango honlapját is, de ők pont nem szerepelnek rajta.

2022. jún. 1. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!