Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb hány kg hízás/fogyás után...

Kb hány kg hízás/fogyás után változik a nadrágméret?

Figyelt kérdés
Ha van egy farmerod, amit folyamatosan hordasz, és nem épphogy jó, akkor hány kg-t kell hízni ahhoz, hogy azt már cserélni kelljen? Tudom, ez egyénenként változó, de nagyjából
2022. febr. 25. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Tökre függ attól ki hova hízik, és milyen magas.


Én a karantén alatt szedtem fel 15 kilót, és ugyanazt nadrág méretet hordom, de én magas vagyok, szóval ez is számít.


Egy alacsonyabb nőn pl 165 centihez még 5 kiló plusz-mínusz is feltűnőbb.

2022. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
Nekem 7 kiló plusz volt amikor kényelmetlenné vált a megszokott nadrág. Aztán ahogy újra elkezdtem sportolni, újra a régi nadrágjaim jók rám, centikben visszamentem de kilóban maradtam több. 165 cm vagyok.
2022. febr. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
5 kg felett.
2022. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan 5 kiló körül reális szerintem -/+ 1 méret.
2022. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6-7 kiló. De ha úgy vesszük, 38as méretet hordtam 69 és 65 kilósan is. Most 63 kilósan már 36
2022. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy alapból hány kiló vagy. Ha 15 kilóról lefogysz 140-re, lehet meg se látszik. Míg ha 70-ről fogysz 60-ra az sokkal látványosabb.

Én az utóbbi fél évben 30 kilót fogytam. A korábbi gatyáimat is tudom hordani, nem lógnak rajtam röhejesen, de övvel, hogy ne csúszkáljon le! Most egy mérettel veszek kisebbet és már az is bőven jó. Szóval ez a 30 kiló kimondva sok, látszani is szerintem valamennyire látszik rajtam, mert többen megjegyezték már, de nem olyan borzasztóan látványos.

2022. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*150 kilóról...
2022. febr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt se mindegy ki hova raktároz. Ha te a karodra, cicire meg hátra hízol, akkor simán hordhatsz 40es gatyát 95 kilósan is.
2022. febr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8:


Ez korrekt. Illetve izomépítésnél például a tömeged lehet azonos, de a centiken jól mérhető a különbség.

2022. febr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9, Ja, illetve a testzsír % mérése sokkal korrentebb információ mint a BMI pl.


Pusztán magasság/súly semmit nem mond valaki alkatáról, vagy egészségügyi állapotáról.


Az egészségügyben egyáltalán nem kéne ezt az elavult rendszert alkalmazni, mert tökre feleslegesen sorolják be a testépítőket mint kóros elhízást, meg csesztetik az amputáltakat, hogy miért ilyen alacsony a súlyuk ennyi meg annyi kilóhoz, mert nem számbolja bele a rendszer, hogy egy hiányzó végtag hány kiló 🤦🏻‍♀️


A ruhaméret meg abszolúte egy random, hasraütés szerű módszerrel mondják meg, három márkának ugyanaz a mérete három féle széles centiben.


Szóval kár ezt mellre szívni 😄

2022. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!