Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek hogy merjek rövidna...

Mit tegyek hogy merjek rövidnadrágot húzni? Van olyan aki le küzdötte azt hogy takargatja magàt? Hogyan?

Figyelt kérdés
Tavaly előtt egyáltalán nem húztam tavaly már igen és nem tudom hogy idén megint miért nem merek nagyon kényelmetlenül érzem magam benne de hosszúba megsülök és szeretném én is élvezni a rövid nadrág viselését

#Bodynegativ
2022. máj. 14. 17:59
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
59%
Gondolj rà, h mediterràn orszàg vagyunk.
2022. máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Ne gondolkodj, csak szimplán húzd fel. Szóval ne adj magadnak időt arra, hogy lebeszéld magad róla. Illetve nem tudom, hogy alapból milyen hosszúságú rövidnadrágot preferálsz, de esetleg először szerezz be néhány térdig érőt, lehet, hogy abban még is csak komfortosabban érzed majd magad, mint egy rövidebb darabban, és akkor ha majd már ahhoz hozzászoksz, akkor akár rövidebbet is felhúzol majd (ha szeretnél).
2022. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondold végig: miért nem szeretnél rövid nadrágozni? Miért lenne jó? Mi benne a visszataszító? Számít az, hogy más mit mond? Neked kényelmesebb lenne benne?
2022. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam eleinte fiatal koromban is, utáltam rövidnadrágban lenni. Aztán gondoltam egyet és felhúztam hozzá egy vékony testszínű harisnyát, fura mód már nem volt rossz, nem volt olyan érzés, amit nem szeretek ha rövidnadrágba kell lenni.
2022. máj. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél vádli gatyát, ami az igazi férfiaknál mar egyenruhává fejlődött.

Tulajdonképpen az egy fél gatya, csak a vádli van kint benne.

De ugyan úgy belerohadsz mint a hosszúba, csak a hiúság erősebb náluk mint az ésszerűség.

De egy próbát megér nálad.

2022. máj. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen nézz szét: mindenféle ember hord rövidnadrágot. Miért pont neked kéne zavarban lenni?
2022. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!