Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet jó minőségű, vékony...

Hol lehet jó minőségű, vékony 100% pamut zokni venni (Budapesten)?

Figyelt kérdés

Milyen üzletet ajánlotok, ami nem online rendelés, hanem helyben meg tudom tapintani az anyagot? Sajnos elég válogatós vagyok zoknik terén, képtelen vagyok a műszálas, bambusz, meg egyéb anyagokat elviselni, nem szellőznek jól.

Most hogy melegszik az idő, szeretnék beszerezni több vékonyabb, tiszta pamut anyagú zoknit, lehetőleg nem bokazoknit, hanem hagyományos hosszút.

Aki ilyet hord, hol szerzi be? Fast fashion, kínai boltokban árulnak ilyet, vagy ez már nagyon speciális igény? Sajnos eddig nem találtam :(



2022. márc. 28. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül egy KIK-ben is, ha van a közeledben. DE egy Pepco-ban - esetleg -, szintén meg van rá az esély.
2022. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pepcoban csak műszálas keverékeket láttam :/
2022. márc. 30. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk tavaly a KIK-ben találtam, a férfi részlegen, de engem nem zavar, ha férfi (fehér) zoknim van. :)

Viszont 100% pamut ott sem lesz, csak minél magasabb (80%) körüli. Mert többféle van, a címkéket kell nézni.

2022. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100 százalékos nincs,mert akkor nem lenne benne gumi ami, a bokádon tartana,de a kb 85 százalékos már jó
2022. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De, van 100%-os, olyan pl, aminek gumija sincs.

Vagy 95% pamut, 5% elasztán.

A 80%-osnak borzasztó műszálas tapintása van szerintem.


Köszönöm a segítő szándékot, de a kérdés nem butaság, szóval kérlek, akkor írj, ha tudod rá a választ.

2022. márc. 31. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nekem szól, annyit hozzá fűznèk hogy, több èvig dolgoztam zokni gyárban, tehát úgy èrzem van rálátásom a tèmára! 100százalèkos pamut tartalmú zoknit nem gyártottunk, pedig nem kínai piacos termék volt. Keres rá a Burlington márkanèvre!
2022. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Decathlon?
2023. jan. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!