Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliba milyen csizmát ajánlaná...

Suliba milyen csizmát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és szeretnék egy új, nem nagyon drága velúr kerekorrú kicsit magassarkú csizmát. Mit tanácsoltok, melyik cipőboltban nézzek?
2010. szept. 13. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
deichmann
2010. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja és ilyesmi stílusra gondoltam:

[link]

A lényeg, hogy kerek orúú legyen, nem nagyon nagy sarokkal, és velúr, jó színben(pl.szürke).:D Ja és nem kell nagyon hosszú szár:P

2010. szept. 13. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

A Deichmann-t tudom én is ajánlani, mert ott sok jó csizmát fel lehet lelni, és még egész jó áron vannak.

Amit kinéztél, az nem tűnik rossznak, bár én 15 évesen inkább lapos sarkút ajánlanék neked, de persze te tudod.

2010. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Lapos sarkú bokacsizmám van, de szeretnék mellé egy simát is, mert az könnyen átázik... csak még sose volt magassarkúm:P

De az is lehet, hogy nem is áll jól a magassarkú:D

2010. szept. 26. 13:46
 5/9 anonim ***** válasza:
magasarkú mindenkinek jól áll, a kérdés az, hogy tudsz-e benne menni
2010. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A reno-ban is nagyon jók vannak :)
2010. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A magassarkúban tényleg meg kell tanulni szépen járni. Imádom, mikor még kis fiatal csajok így próbálnak "nagylánynak" látszani, hogy magassarkút húznak, aztán meg persze csetlenek-botlanak benne. :D De persze ez bármilyen korosztály esetében előfordulhat, és tényleg elég vicces. :)

De komolyan azt tanácsolom, hogy ha még tudnál is kecsesen járni magassarkúban, általános viseletként még semmiképp ne hord, ne terheld ilyen fiatalon ezzel a lábadat.

Lapos talpúakban is vannak nagyon csinos, nőies csizmák, amik ráadásul sokkal kényelmesebbek is.

Egy ilyesmi szerintem jó lenne:

[link]

vagy

[link]

2010. szept. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A Csöbárd ***** válasza:
Azt ajánlom magad készítsd el marha bőrből. Ha minden áron olcsó pénzekért szeretnéd. Kutass vadonélő jószág után s vágd le azt a bőréért s persze húsáért!
2010. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!:)

Akkor szétnézek mindenképpen a deichmann-ban hátha ráakadok olyan lapostalpúra, ami jóláll:)

Mégegyszer köszi!:):)

2010. szept. 26. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!