Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Over-knee (térd fölé érő)...

Over-knee (térd fölé érő) csizma télre?

Figyelt kérdés
Én is olyat szeretnék, 14 éves vagyok, de nem magassarkúsat.
2010. szept. 13. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Viccesen néz ki, szerintem ne. Mellesleg nem is túl meleg, kivéve a béleltet, de attól meg dupla vastagnak látszik majd a lábad benne a nadrággal főleg.
2010. szept. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van, tavaly vettem, akkor még nem volt ekkora divat. Idén tele vannak vele a boltok, ha tudtam volna, hogy ez lesz a sláger nem veszem meg.... Szerintem főleg magas, vékony lányoknak áll jól és meg kell hozzá válogatni az öltözéket, hogy ne tűnjön a viselője közönségesnek.
2010. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én bokacsizmát vennék a helyedben. Szerintem a térd fölé érő csizma nem való egy 14 évesnek. Sőt szerintem még egy 16 évesnek se. Nézd meg ezt, szerintem sokkal szebb és jobban illik egy tizenéves lábára:

[link]

2010. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az is tetszik... de, most olyat néztem a deichmann-ba h le lehet hajtani.
2010. szept. 18. 16:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!