Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a cipővel, ha...

Mit csináljak a cipővel, ha kicsit nagy?

Figyelt kérdés

Májusban ballagás, és nem volt semmilyen cipőm, mit felvehetnék rá, mert nem vagyok valami nagy divatguru, mindig sportcipőben megyek kb mindenhova. De a hétvégén láttam egy nagyon szép fekete lakk cipőt, asszem a sarka olyan 8cm, de nem tű, hanem olyan tömbös vagy milyen, nem tudom pontosan hogy hívják.

Na mindegy, a lényeg, hogy 39es a lábam, de az egy kicsit nagy volt a sarkamnál, viszont az egyel kisebb, kb rám sem jött, ezért inkább elhoztam a 9eset. És annyira igazából nem vészes, csak mikor sétálok benne, a sarkam egy nagyon kicsit kijön belőle. És hogy erre van-e megoldás? Esetleg ha veszek ilyen sarok betétet? Nem talp, hanem amit az oldalára kell felragasztani

Vagy ti mit ajánlanátok?



2022. márc. 20. 14:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, azzal tudod megoldani.
2022. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!