Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyes férfiak miért akarják...

Egyes férfiak miért akarják hordani a kopott vagy szakadt zoknit tovább ahelyett hogy kidobnák? Makacsok?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak akik mondjuk munka után kopott vagy kilukadt zokniba térnek haza, és ahelyett hogy kidobnák hordják tovább kopottan vagy lyukasan is, és a csajok próbálják elmondani párjuknak hogy ki kell dobni ami lukas lett, de nem engedik hogy kidobják,makacskodnak mert azt hiszik pazarlás kidobni,ilyenkor csajok mit tesztek a párotok zoknijával? Miért ilyen makacsok a férfiak!?

2022. febr. 26. 22:44
A kérdező szavazást indított:
Elveszem tőle és kidobom! Mert képes lenne lukasan vagy kopottan felvenni és úgy hordani!
Ki dobja magától is!
Hordja lukasan vagy kopottan is!
Nincs ilyen gond nálunk! Nem szokott kilukadni vagy kopni!
10 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Férfiként írom, hogy ameddig nem lyukad ki, én is hordom, mindegy mennyire van már szétfoszolva, persze ha kilyukadt, akkor nem tartogatom tovább.
2022. febr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen ember nem makacs, hanem igénytelen.

F.44

2022. febr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk a lukas zoknit először megvarrni szokás, csak az megy a kukába, amit már varrni sem lehet. De ahhoz én sem ragaszkodom akkor már. 26/F
2022. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3# szerintem inkább megszokás hogy lukasan hordja, vagy nem tud varrni az illető férfi... :D.
2022. febr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jó az még :) nem kell finnyáskodni
2022. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!