Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek hogy nem kopott még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek hogy nem kopott még ki a nyelvezetéből a "megyek pancsizni/pancsolni" szleng, amikor elmennek fürdeni?

Figyelt kérdés

Kb. 15 évvel ezelőtt is ezt használták, ma volt alkalmam ismét megcsodálni ezt a kifejezést.


Ez azt jelzi, hogy a nők legbelül örök gyerekek?


2020. nov. 16. 21:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

Utoljára talán tíz évesen használtam, így általánosítani semmiképp nem lehet. Egyébként az a legjobb, ha az emberben (legyen nő vagy férfi) örökre megmarad a gyermeki énje és e mellett lesz egy érett, felnőtt énje.

24/L

2020. nov. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem emlékszem rá, hogy valaha is igy fejeztem volna ki magam...
2020. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem hallottad, mert nincs a mindennapi köznyelvben már. Nem feltétlenül gyerekes. A mai tizenévesek nem is biztos, hogy használják, max a szülők.

Meg ugye van az a fura Dettol reklám, abban énekli a nyúl, hogy "pancsiztam". Nagyon sokat megy ez a nyamvadt reklám és mivel itthon kell lenni, legalább ötször hallja az ember egy nap, ragadós.

2020. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Azt jelzi, h egy nő érzelmi intelligenciaban fejlettebb, igen. Nem gyerek, csak mer az lenni. Na meg szabad is neki (szabad sírni, szabad hisztiznie, szabad gyengének lennie). Egy férfinek nem szabad. Egy férfinek az szabad, ha tudja mi a nemi kulonbseg, és ezért nem lenézi a nőt, hanem megerti, és legfőképpen nem irigyli, hanem megteremti saját maga számára is a szabadságot: mer sírni, mer hisztizni, mer gyenge lenni. Na itt kezdődik egy igazi férfi. És mindezt úgy, h férfi marad. A mai világban ez a kihívás számukra. Kevésnek sikerül, sajnos, még...
2020. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Itt már bugybiznak.
2020. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Én férfiként 31 évesen is használom és nem érzem kínosnak. :D Része a személyiségemnek, hogy ilyen szavakat is használok.
2020. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez azért nem akar kikopni, mert a kicsik fürdetésére is gyakran használják ezt. Megmaradt a nyelvben.
2020. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát apukám 58 éves, magas, bajszos autószerelő, de ő is mindig azt mondja, hogy pancsolni megy.
2020. nov. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


Na, ez aztán furcsán nézhet ki, hogy egy ilyen férfias pasi pancsolni megy. :O

2020. nov. 16. 22:54
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem néz ki furcsán, mert ő igazi férfi, megteheti. 😊

4-es voltam.

2020. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!