Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről a karóráró...

Mit gondoltok erről a karóráról? Milyen kategóriába tartozik egyáltalán? Illetve milyen öltözékhez illik?

Figyelt kérdés

[link]



Előre is köszönöm!



2022. febr. 21. 20:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

#9

Ebből a kommentedből is kiérződik a sznobság, mert ahelyett, hogy udvariasan leírtad volna ugyanezt, muszáj volt lekezelőnek és türhőnek lenned egy kis személyeskedéssel meghintve. Évek óta benne vagyok a horológiában hobbi szinten, van Longines-em is, Seikom is, sőt Starkingem is, de még soha nem hallottam, hogy valaki a "belépő" meg "alsó" kategóriát nem szinonimaként használta volna. Vagy ezt te honnan veszed? Érdekelne valami forrás, felőlem akár angolul is.

2022. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Tök jó, hogy ennyire ismersz :) Továbbra is lekezelő vagy. A te szemedben nem vagyok benne, és megy a gatekeeping. Tetőtől talpig órasznob vagy. A negatív értelemben. Olyan vagy, mint a sakkbajnokságokon akik forgatják a szemüket, amikor valami sakkmém kerül a középpontba.
2022. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
A márka teljesen jó, megbízható. Nekem a számlap túl zsúfolt, de a klasszik "Bullhead" dizájn tetszik. Egyébként belépő kategória. Az árát bőven megéri.
2022. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
UI.: Vékony csiklóra nem biztos, hogy ajánlott! Szerintem valami boltban próbáld fel, mielőtt megrendeled. Nekem is kicsi a kezem, szerettem volna venni egy Bulova Lunar Pilotot, de marha nagy volt.... Inkább lemondtam róla. Mondjuk ismerek olyan srácot aki az 50mm-es Laco-ját a bőrdzsekijén hordja, de szerintem marha kényelmetlen a nagy óra.
2022. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nekem is a bullhead dolog miatt tetszik.


Az én csuklómnak 17 cm az átmérője, ez mennyire számít kicsinek? De jelenleg vékony vagyok és még soha nem edzettem…

Most viszont fogok edzőterembe járni…


Fogalmam sincs, de pont azon a részen ahol az órát hordjuk lehet amúgy izmosodni, izmosodással valamennyit vastagodni?


Amúgy az is a baj, hogy nem tudom hol lehetne felpróbálni ezt az órát.


Valahol 300,000 forintért adják ugyanezt.

2022. febr. 22. 18:47
 16/20 anonim ***** válasza:

15

Gondolom mert kifutó model. Volt ez 90-ért is karácsony körül. Meg valamelyik netflix filmben benne az eredeti retró verzió aztán amiatt sok retailer azt hiszi hogy tripla áron el tudja passzolni.

2022. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem is 17-es a csuklóm, én már körülbelül kettő évek edzek, eddig nem nagyon nőtt. 👽 De ez biztos ilyen genetika függő. :) Lehet neked szerencséd lesz.
2022. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A Dicapriós-Brad Pittes Tarantino filmben tűnt fel a Bullhead. A 90 ezres az olcsóbb verziója.


[link]

2022. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18

Ez azért jobban néz ki kár hogy nem tartották meg az eredeti 38-as méretét. Azzal a mérettel nagyobbat ment volna.

2022. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát ha kifejezetten ez tetszik oké, de ennyi pénzért szerintem kapni jobbat.
2022. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!