Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák tetszenek/taszíta...

Milyen ruhák tetszenek/taszítanak a másik nemen?

Figyelt kérdés
Nyilván aki nem heteró, az azt írja le, akikhez vonzódik.

2022. febr. 21. 20:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%
leggings a scajokon felizgat
2022. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
55%

7-es, én vagyok a te asszonyod 😂


Nekem ami bejön:

- zenekaros pólók

- a mostanában trendi (kockás) ingdzsekik 💖

- kockás flaneling, farmering

- (oversize) farmerdzseki

- basic melegítőfelsők, kapucnis pulcsik

- úgy általánosságban a "deszkás" stílus

- természetesen deszkás cipő (preferably Vans), Martens bakancs


Azon nem igazán szoktam gondolkodni, mi nem tetszik, de például ma is láttam egy csapat ecsethajú tinifiút harisnyaszűk farmerben, fehér bordás, márkajelzéses zokniban (ha a zokni rá van húzva a nacira, úgy a legszexibb) és mindegyik lábán jó drága, de annál csúnyább sneaker volt. Na ez például taszít.

2022. febr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
35%

#12


7-es vagyok, azt hiszem megkörnyékezlek egy priváttal 😀

2022. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Bocs még a 10-hez (2022.02.21 22:17). És kövezzetek meg, de egyszerűen nagyon tetszenek a most divatos, de mások által "undorítónak" tartott platformos sportcipők, tornacipők.
2022. febr. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pasikon a trikok nem tetszenek, rovidnadragok, ha szandált hord és a galleros póló
2022. febr. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%

Dik mo ne erdekeljen titeket csajok ezeknek a velemenye, a lanyokon jol all minden a csunya hosszu szoknyakon kivul


Ha ezt a választ lepontozod akkor azt jelenti hogy szeretsz engem! :3 köszi

2022. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

Férfiakon minden taszít, amiket az ilyen instagramos kigyúrt férfi influencerek hordanak:

- túl szűk nadrág

- túl szűk ing

- nagy márkajelzések mindenhol

- túl mély nyakkivágás/három számmal kisebb izompólók

- nagy, csillivili óra, fülbevaló, napszemüveg, övcsat, stb.

- ezek a mokaszin-szerű, belebújós "dzsigoló" cipők

- színes, magasszárú, látványos márkajelzéssel ellátott cipők

- gagyi tetkók, mikor látszik, hogy csak azért van, mert az menő, gondolok itt olyanokra, hogy oroszlán koronával, óra, rózsák kombinációja, nonfiguratív, törzsi tetkók, etc.


Nem ruha, de az ilyen pasikban még rettenetesen taszít a formára szedett szemöldök, az egyen szoliszín, a tipikus felnyírt haj, amin látszik, hogy a beállításával órákat tölt reggel, ugyanez a mindenféle formára nyírt, festett, sminkelt, mittomén milyen arcszőrzet. Illetve magát ezt a nagyon kigyúrt testalkatot se szeretem, ahogy a túlzott szőrtelenítést se, pl. mellkason vagy lábon.


Ami tetszik:

- ha valakinek van egy felismerhető, egyedi stílusa, nem csak vakon követi a trendeket

- nagyon tetszenek az alternatív stílusú férfiak, hosszú haj, szakáll, bakancs, etc.

- igényes, egyedi tetoválások, piercingek

- bandás/filmes pólók, innen már egyből tudom, hogy az illetővel egyezik-e az ízlésünk avagy sem

- kockás favágó ingek

- sötétebb színű ruhadarabok

- sok ékszer, de nem a c-betűs variációból, hanem inkább a Johnny Depp-féléből

- sapkák, kalapok

- minden, ami bőr, legyen az dzseki, nadrág vagy cipő


Megintcsak nem csak ruha, de a kigyúrt alkat helyett a vékonyabb, de sportos vagy az aputest inkább az esetem. Szeretem, ha egy férfi férfinak néz ki, ne legyen a mellkasa, hasa, lába simább, mint az enyém. Arcszőrzetben a lágy borostától a full szakállig bármi tud tetszeni, amíg karban van tartva, nem csak nő bele a vakvilágba.


26/L

2022. febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
75%
Számomra férfiként két tipus amit kifejezetten szeretek a csajokon, az a sportos, nyáron top vagy ujjatlan, elegáns póló. Egyebekben a divatos elegáns köntös, blúz, vnyaku póló, farmer vagy stílusos szoknya és feszülős egyberuha. Minden más lehet jó vagy érdekes, de ezekre figyelek fel. Ünneplőruha is lehet jó hétköznapokra..
2022. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
29%
Azt is, ha mind a kettőhöz?😅
2022. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
75%

Először is megjegyezném, hogy felőlem mindenki azt hord ami neki tetszik, semmi baj azzal ha valaki nem az én ízlésem szerint öltözik. Mindenki hordja azt, amiben ő jól érzi magát - én meg majd nem nézek oda, ha nem tetszik. :D


Ami nekem nagyon nem tetszik a férfiakon:

- melegítő "normális" helyekre - mármint kutyasétáltatáshoz és egyebekhez oké, de munkába, stb... brrr.

- bokamutogató nadrág titokzoknival

- mélyen dekoltált póló

- bármilyen ujjatlan póló

- nőies szabású bőrdzseki

- túlságosan szűk, mindent (is) mutató nadrágok, ingek

- feltűnő márkajelzéses holmik

- túl sok ékszer, kiegészítő

- díszes öv, övcsat

- makkos cipő :D

- azok az öltönyök, amikről egy tipikus MLM-ügynök jut eszembe :D

2022. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!