Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhák tetszenek/taszíta...

Milyen ruhák tetszenek/taszítanak a másik nemen?

Figyelt kérdés
Nyilván aki nem heteró, az azt írja le, akikhez vonzódik.

2022. febr. 21. 20:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Ami a férfi öltözetben taszító számomra az ha állandóan melegítőben járkál, szandál, színes mintás zokni ami kilatszik, atléta ami a hónaljnál nagy kivágású, túl szűk vagy túl bő nadrág, térd alá érő nadrág, ha túl sok színt vagy túl sok mintát visel amik ütik egymást.
2022. febr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Ha alap normálisan öltözködő férfiemberről beszélünk és ugorjuk a szandál dolgokat, akkor nálam a garbó/magas nyakú póló az ami a paliknál offos.
2022. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
38%
Allandoan sportcipőt hordó nő! Gáz
2022. febr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
56%

Csajokon a mostani férfi bő szárú nadrágok.

Eléggé buznyákosak, a bunkó nagy sportcipőkkel együtt.

2022. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
62%

Férfiként rühellem nőkön a:

- halásznadrág

- állatmintás cuccok

- balerina cipő

- papucs/szandál utcára

- sok gyűrű...sok ékszer

- gagyi tetkó

- melegítő + sportcipő MINDENHOVÁ

- HAMIS CUCCOK!!!

2022. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
Fast fashion tucatáruk viselete csajokon. Egyedi öltözködést csípem, hetero ffi létemre észreveszem a különbséget, és nagyon tudom értékelni, ha valaki túl tud lépni a c&a, h&m, zara, és egyéb plázai szemét viselésén.
2022. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Férfi vagyok, és én kifejezetten értékelem, ha egy nőnek kicsit laza, vagány és uniszexebb az alapstílusa a hétköznapokban. Elfogadom, de nem különösebben szeretem, ha valaki 24/7-ben mindig nagyon nőiesen meg csajosan akar öltözködni, nekem nagyon imponál egy kis lazaság.

Épp ezért, bejön amikor valaki olyanokat visel, mint:


- uniszex, zenekaros pólók

- oversized pólók

- kockás ingek

- világoskék farmering

- kapucnis pulcsik, akár oversized méretben is


Persze szó se róla, azért nem árt, ha a nyári napokra megbújik egy-két egyberuha is a szekrényben 😀

De a nagyon csipkés, mindenféle fodros ruhadarabok engem taszítanak 😄


28/F

2022. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%
7. Na végre egy férfi akinek tetszik a laza stílus nőkön!
2022. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
72%

Örülök, hogy nem okoztam csalódást 😀 De tudom, hogy csodabogár vagyok, mert a férfiak nagy részét általában taszítani szokta az ilyenfajta öltözködés 😄


7-es voltam.

2022. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
30%

7-el egyetértek (2022.02.21 21:34). Én a szandál-zokni párostól akadok ki egy csajon. A szandál+festett lábkörmök. Ez brutálisan taszít. A kézen a műköröm, géllak és társai. Szolid festés még elmegyen.


Nekem pl. nagyon bejön a sportcipő, tornacipő egy lányon. Ami így lazább. És szerintem az az igazán "dögös csaj" aki képes akár egy melegítő-tornacipő öltözetben is úgy megjelenni, hogy "húúú". Nem bírom a túl öltöző csajokat. Szintén nem bírom ha kilóg a hájas hasa. Egyszerűen undorító.

2022. febr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!