Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a kedvenc ruhaboltod...

Melyik a kedvenc ruhaboltod és miért?

Figyelt kérdés
Kezdem: H&M, Pull&Bear, Bershka, Reserved, Sinsay, Cropp. Azért mert ezekben mindig találok nekem tetsző darabokat. :)

2022. febr. 19. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Reserved és Mohito. Azért, mert kicsit elegánsabb, nőiesebb dolgok is vannak, de mégsem túl “merev” stílusban.
2022. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Stradivarius. A legtöbb ruhám onnan van és egyedül ott találok olyan farmereket, amik jók rám. Vannak azok a jó puha farmeranyagaik, amiket fel tudok húzni a szélesebb csípőmön, de derékban sem állnak el.

H&M, mert jók ezek a klubtagságos akcióik, meg persze egyszerű a rendelés és a visszaküldés is.

A Bershkát is szeretem, mert sokáig tart a sale, és gyakran újratöltik a készleten a leárazás legvégén is. Most rendeltem két kabátot, 2995 és 4995 forintért (9995 és 19995 helyett), amiket kinéztem már rég, de sajnáltam rájuk a pénzt.

2022. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%

H&M-ben csak farmert veszek (kb 2-3 évente). Pólót, pulcsit, fehérneműt meg szinte bárhol.

De a legjobban a sheint szeretem, ha az online boltok is számítanak.

2022. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

A Pull & Bear a kedvencem, az áll a legközelebb a stílusomhoz. A Bershkát is szeretem, a bulizósabb

/ünnepibb cuccaim többnyire onnan vannak, a hétköznapiak a Pull & Bearbõl.

A leggyakrabban mondjuk a H&M-ben vásárolok, mert 1. az van hozzám a legközelebb, 2. mindenféle ‘alapdarabot’ be lehet ott szerezni, és az a legolcsóbb.

2022. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem is a Pull&Bear az elsőszámú kedvencem :D
2022. febr. 19. 18:58
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Sinsay

Olcsó és hozzám illő cuccok vannak.

Szeretem még a newyorkert, c&a-t, h&m-et bár mostanában elég drága lett.

2022. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Zara, nem felvágásból, csak a minőség miatt, ha már magamra költök (és nem a gyerekeimre), akkor a ,,legjobb,, minőségűt veszem
2022. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Reserved és Stradivarius ruhái tetszenek a legjobban. Ezek mellett még a New Yorkerben, H&M-ben is szoktam vásárolni, de ott inkább alap darabokat, mert jó áron vannak.
2022. márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!