Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélmerevítős fűző kérdés?...

Acélmerevítős fűző kérdés? (Többi lennt)

Figyelt kérdés
Kaptam egy régebbi fűzőt viszont éppen az átlagos ruha méretem. (Tehát a fűző nagy) Pontosabban nem tudok rajta behúzni mert,pont körbeér. Egyszeri alkalommal szeretném felvenni. Így járható út az,ha varrógéppel műszálas cérnával beveszek belőle kétoldalt pár centit? Nem fog látszani? Esetleg más ötlete van valakinek?

2022. febr. 15. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
A fűző amúgy is fog látszani
2022. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy, biztosan sikerül. De ha valami szépséges, régi, halcsontos fűző... inkább ne, kár lenne érte. Akko'

keress a méretedben valami szép acélmerevítőst.

2023. okt. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül sikerült és nem is látszott. Olyan volt a 2 oldalsó bevarrásnál,mintha dupla acél lett volna ott.

Egyébként nem egy új darab volt. Kissé elnyűtt,de csak a szegésen látszott. Egy új vagy egy halcsontos esetén eszem ágában sem lett volna varrogatni. :)

Azóta viszont beszereztem egy méretben passzoló fűzőt és imádom!

2023. okt. 17. 05:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!