Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet acélmerevítős...

Hol lehet acélmerevítős fűzőket venni?

Figyelt kérdés

Akár külföldi oldal is érdekel, de amikre rákerestem főleg műanyag merevítőst dobott ki.

Magyarországon csak egy bizonyos Sensual Corset nevű oldalt dobott ki, de annak a kínálata annyira nem tetszett.



2021. júl. 17. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A Burleska márkara keress rá.
2021. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az attitude europánál van sok VG London fűző. Talán ezek a legjobbak. Meg a Bibian Blue de az kb megfizethetetlen.


Nekem van Burleska fűzőm és szerintem nem jobb mint egy Restyle fűző cserébe drágább.

A restylenál jókat találsz ha első fűzőnek valót keresel.


Mekkora méretet keresel?

Mert pl facebook csoportokban is kapni méret probléma miatt eladó zsír új fűzőket.

2021. júl. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

2-es:

Meg tudnád mondani mely facebook csoportokba? Pl. egy "~ Eladó Fűzők ~" nevű csoportba jelentkeztem egy hete, de még nem vettek fel. Más ilyen jellegű csopikat nem találtam, illetve goth-rock adásvételesbe is inkább műanyag merevítőst tesznek fel néha-napján.

A méretem valahol XS-S/18-20 között van mérettáblázatok alapján

2021. júl. 18. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Pont az eladó fűzőkre gondoltam. Meg a goth punk rock stb cuccok adok veszek is egy viszonylag aktívabb csoport


[link]


De ha xs-s méret körül vagy akkor ha gondolod irhatsz nekem is mert van csomó kifogyott és ebből adódóan alig hordott, nem betört 20-as fűzőm. Főleg mell alattiak de van pár egész melles is.

2021. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Acélbetétes bakancsba?
2021. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mystic City Corsets. Rengeteg fűző, jól leírt méretek, eddig kétszer rendeltem tőlük, és mind a kettő nagyon kényelmes volt. (Az egyik 20", a másik 18" méretben.) Még megfizethető áron is vannak, kb $80-110 egy fűző + szállítási költség.

Egyetlen hátránya az, hogy sokáig tart, mire ideérkezik, mert az USA-ból postázzák. Az első fűzőm másfél, a második 1 hónapig utazott.

2021. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!