Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fel lehet venni már pufi...

Fel lehet venni már pufi mellényt vagy vékonyabb szövetkabàtot?

Figyelt kérdés
Hamarosan elutazok és abba az országba 4-5 fokot írnak arra az időre. Ilyen időben már lehet sportcipőt felvenni ezekkel a “kabátokkal”?
2022. febr. 14. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel, amiben kényelmesen érzed magad. Nehogy már mások miatt szenvedj.
2022. febr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehat most itt is 4 fok korul van, most mi van rajtad? :D

Azt veszel fel, amit akarsz. En biztos, hogy faznek mellenyben, de telen is szovetkabatot hordok amugy, csak egy picit vastagabb fajtat, ezt meg nem csereltem le, nincs annyira meleg. Csak ha havazik, veszek vastagabb cipot, egyebkent sportcipos vagyok nagyon, nem szeretem a csizmakat, bakancsokat telen sem.

Ugy oltozkodom, ahogy nekem kenyelmes es ahogy en nem fazom, tedd te is ezt :)

2022. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha te 4-5 fokban pufi mellényben vagy vékony szövetkabátban nem fázol, akkor nyugodtan vedd fel.

Azt viszont nézd meg, hogy a 4-5 fok mellett lesz e szél, mert ha igen, akkor inkább érzed -4-5-nek a hőmérsékletet.

2022. febr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vennék fel most még, esetleg egy vastag pulcsival és garbóval + sál, sapka, kesztyű reggel.
2022. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott. Nyilván egyénfüggő, de szerintem sportcipőben minimum a bokád fázik majd. 5 fok meg télikabátos, sálas, sapkás idő, az is vastag pulcsival nálam.
2022. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!