Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nincs túl nagy mellem. Van...

Nincs túl nagy mellem. Van olyan ruhadarab amiben egy kicsit nagyobbnak látsziK?

Figyelt kérdés
2022. febr. 7. 09:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ennyire felhúz egy lepontozás?


lol


A #7-es válaszodban szinte kéred az emberektől. (Mondjuk én egyik választ sem pontoztam itt, de kicsit muris, hogy ennyire kikéred magadnak.)

2022. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

#11 Ha valakit csupán saját véleményét, tapasztalatát leírja. És nem trolkodik, ír retardált dolgokat. Mégis lepontozzák igazából ok. nélkül igaztalanul zavar az igazságérzetem miatt. Jó volna ezzel egyáltalán nem törődni, de máshol is nagyon tud zavarni az igazságtalanság. Persze lehetsz jó ember tehetsz csak jó dolgokat. Az élet nem tesz különbséget, hogy jót teszel vagy rosszat. A lényeg nem feltétlen fogsz csak jót kapni, mert jót teszel.


Ez után sem írok mást mint amit írtam volna. Annak dacára, hogy tudatosan nem zavar amúgy meg igen.

2022. febr. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igazságérzet, hanem egó.
2022. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!