Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viselnetek utcán,hétköznapokon...

Viselnetek utcán,hétköznapokon valódi szőrme és valódi bőr ruhadarabokat?Mennyi idősek vagytok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 28. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Szőrmét nem, bőrkesztyűm, bőrnadrágom, bőrdzsekim, bőrbakancsom, bőrövem van.

Mindegyik valódi, műbőr is volt, de az nem elég tartós.

2021. dec. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Bocsi lemaradt :20/F
2021. dec. 29. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
40%
Valodi szormebundat hordok. Szel es vizallo. Sok van belole. Borcipok es borkesztyuk is vannak.
2021. dec. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kösziii!
2021. dec. 29. 09:11
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
szormet nem. borbol cipot, ovet, dzsekit hordok.
2021. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszenek,van pár szülőtől örökölt darab.De nem vettem még fel utcára.Tartok attól,hogy negatív módon szóváteszik.
2021. dec. 29. 09:24
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

6 Szerintem az emberek nagy része amúgy se tudja megkülönböztetni a valódit a műtől és az emberek még nagyobb részét egyáltalán nem érdekli, nem hiszem, hogy bárki letámadna.

Én szőrmét sosem hordanék, mert elég undorítónak tartom az összeset, de a bakancsom pl. valódi bőr.

2021. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

senkinek sincs ahhoz arca valo eletben, csak az interneten ahhoz hogy odamenjen es leszoljon amiert te igazi szormet hordasz. nincs abba semmi ha ugy hordod hogy orokolted, az mas lenne, ha te magad fizetnel most egy igazi szormeert. nem tamogatom az igazi szormet, ezt ugy mondom.

borbol hosszu kabatom, bakancsom es ovem van, nagyon szeretem oket.

hordd oket nyugodtan ha neked tetszik es jol erzed bennuk magadat.

2021. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem, egyiket se viselném semmiképpen sem. Most hatalmas divat a műszőrme, tele van vele az összes üzlet (ahogy a műbőrrel is), nem értem, miért választja valaki, hogy egy állat lenyúzott bőrét viselje magán, mintha épp mamutot készülne vadászni. :)
2021. dec. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Bőrcipőim vannak,és egy nyúlszőr bundám.A bundát ritkán hordom,inkább csak alkalmakra.Volt még egy két nyúlszőrmém,az saját nyúlból,levágás utan lett kikészítve.
2021. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!