Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sötétkék öltönyhöz milyen...

Sötétkék öltönyhöz milyen színű inget, nyakkendő passzol?

Figyelt kérdés
Jelenleg fehér ing + piros nyakkendő van, szerintetek ez megy hozzá?

2021. dec. 4. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Hmm, én inkább halványabb kék inget és egy barna/fekete/bordó/mustársárga nyakkendőt, attól függően milyet évszak típus vagy.


A piros szerintem tùl harsány emellé.

2021. dec. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Halványkék ing, vagy hajszálcsíkos (kék-fehér), és bordóspiros nyakkendő teljesen OK. A tulipiros nagyon kirívó.
2021. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem pontosam írtam, nem 100%-osan piros, de, hogy pontos leírást adjak, itt egy kép róla:


[link]

2021. dec. 4. 14:35
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom, a nyakkendőtű ferdén áll, de ez egy esküvőn készült ahol az egész család végigölelt mindenkit :D
2021. dec. 4. 14:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy vékonyabb, mélyebb színű jobban állna ehhez.
2021. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tök fasza, jó így! :)
2021. dec. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Igen, már csak a színekkel tudsz variálni, mert ami a fazont illeti, mindenkin ugyan olyan tehát egyenruha stílus.
2021. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra?
2021. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Alkalmi öltözet, iskolai ünnepélyek, ballagás, esküvő stb. Tehát nem mindennapi használatra.
2021. dec. 5. 21:42
 10/10 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ezért kérdeztem, mert nincsenek egy szinten a dolgok.


Iskolai rendezvényre általában az iskola megfogalmaz valami dress code-ot (jellemzően fekete nadrág/szoknya és fehér ing/blúz). Nyilván, ha kék öltönyöd van, nem vetetnek újat, de a fehér ing akkor is elvárt lehet.


Esküvőn általában nincs, de szokás legalább egy öltönyt felvenni. Templomihoz még mindig, polgárihoz egyre kevésbé. Itt bőven kapsz rugalmasságot. Ha az időjárás engedi, felveheted fekete vagy valami nem tolakodó színű garbóval.

[link]

[link]

Viselheted törtfehér, halvány kék, halvány barna, rózsaszín vagy úgy általában pasztell ingekkel.

[link]

[link]

[link]

[link]

Vehetsz hozzá valami kontrasztosabb mellényt vagy egyszerűbb mintás inget:

[link]

[link]

[link]

[link]

Viselheted a zakót elütő nedrággal:

[link]

[link]

[link]

[link]


A nyakkendőt szintén párosítani érdemes valamihez. A legjobb, ha kontrasztban van az inggel és felveszi valami másnak a színét az öltözetedben.


Az egész attól függ, az esemény, amire felöltözöl, milyen szintű formalitást követel meg. Szerencsédre a kék (és szürke) öltönyök a legrugalmasabbak ilyen szempontból.


És még egy dolog. Figyelj oda, hány gombot gombolsz be! Az alsó gombot nem szokás!

2021. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!