Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szűk szoknyában hogy kell...

Szűk szoknyában hogy kell viselkedni?

Figyelt kérdés
Holnap szük ceruzaszoknya lesz rajtam. Hogy kell benne lépni, ülni, leguggolni stb, hogy elegánsnak hassak?

2021. okt. 21. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ülni összeszorított térddel illik (nem keresztbe tett lábbal), a guggolás szerintem sehogy sem elegáns, lépni meg ahogy normálisan lépnél, de mondjuk ne 2 lépcsőfokot egyszerre. Az ing betűrve elegáns hozzá.
2021. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ülésnél csak arra kell figyelni, hogy a lábaid egymás mellett legyenek, ne legyen kicsi terpesz se és persze ne is tedd őket keresztbe. Elegánsnak számít, ha a térded kicsit oldalra fordítod, hogy ne egy vonalban legyen a bokáddal (kb így: [link]

Ezen kívül szűk szoknyában ne hajolj le, ha muszáj, akkor azt guggolva tedd nagyjából egyenes testtartással és ne csípőből, ahogy azt általában szokás (röviden, ne pucsíts)

2021. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
nőiesen és kicsit komolyan kell viselkedni hisz női ruhadarabot viselünk. én mindennap szoknyát hordok ugyanis nekem az irodába kötelező a szoknya. mondjuk én nem bánom imádom a szoknyát
2021. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
66%
Nőiesen elegánsan vissza fogottan
2021. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
igen ahogy utolsó irja. még azt mondanám h kicsiket kell lépni de hamar bele lehet jönni. elöször nem könnyü de megéri ez az erőfeszités.
2021. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%

Igen biztosan megéri.

Rengeteg önbizalmat ad hogyha bele jössz és rendkívül nőies

2021. okt. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek a segítséget! :)
2021. okt. 24. 14:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!