Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik összeállítást vegyem...

Melyik összeállítást vegyem fel holnap suliba?

Figyelt kérdés

1: farmerszoknya(mini de nincs ki belőle a fél seggem), rózsaszín harisnya, szürke bő póló aminek a közepén egy nagy rózsaszín szív van és egy olyan kis fekete mellény kigombolva, fekete magas szárú tornacipővel.


2: Hosszú bő kék póló, fekete öv, fekete leggings,szürke hosszú (hosszabb mint a póló) pulcsi kigombolva, ugyan azzal a fekete tornacipővel


14/L


2010. szept. 1. 22:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is a második.

20L

2010. szept. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
farmerszoknyát
2010. szept. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én is a 2.-at választanám :)
2010. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

25L

Köszönöm szépen a kioktatást, nagyon nagy feneket kerítettél a hozzászólásomnak,remélem kielégüléssel töltött el meg volt a napi "de odamondtam". Nem rosszindulatból írtam, de igazából nem is kívánom ezt neked megmagyarázni..

2010. szept. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kettesben mentem és holnap az egyesben fogok. :]
2010. szept. 2. 19:49
 16/18 anonim ***** válasza:

rózsaszín harisnya???? Semmiképp se vegyél iskolába ilyeneket fel.

A második variáció jó, bár szerintem is hideg van már egy legginghez. Inkább egy farmert, abba nem fázol fel!


20/L

2010. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Kicsit elkéstél a válasszal. :P Amúgy soproni vagyok és itt nálunk már megint 20 fok van 3 napja. És miért nem lehet rózsaszín harisnyát felvenni suliba? :O
2010. szept. 3. 19:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert szerintem iskolába nem illik ilyenbe menni, ha nem akarod, hogy azt gondolják rólad...
2010. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!