Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit mondjak a barátomnak?...

Mit mondjak a barátomnak? Ötleteket szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

Vettem a vaterán egy használt (Nike) cipőt, annyira nem látszik, hogy használt csak a talpán. A barátom nem engedi, hogy használt ruhákat hordjak pláne meg cipőket, de sajnos nincs annyi pénzem, hogy megvegyem újonan.


- Szerintetek mit mondjak neki honnan van?

- Mit mondjak, ha megkérdezi, hogy miért nem látta rajtam eddig?


Kérlek adjatok ötleteket, hogy mit találjak ki! Nagyon megköszönöm a segítséget! 23/l


2010. szept. 1. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Sziaa. :)

SZerintem nyugodtan megmondhatod, hogy avateráról vetted, csak mondd azt hogy pl. teljesen új, az első tulajának nemvolt jó, csak egyszer vette fel stb. de ez is hazugság, tudom jól. :) vagy mondd meg egyszerűen neki azt, hogy figyi, megvettem innen és innen, most sajna nincs rá keret, és ezteljesen jó ár volt érte, és kihagyhatatln ajánlat. :)

16/L

2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem kell tudnia, hogy honnét van a cipő, sőt azt sem , hogy vettél újat.

Nem vagytok egy kasszán, s nem tartozik rá, hogy honnét öltözködsz. Azt persze megértem, ha az egészségügyi problémák miatt nem nézi jó szemmel, hogy használt ruhát vásárolj, de tiltani nem tilthatja meg, mert felnőtt nő vagy, arra költöd a pénzed, amire akarod, vagy amire telik belőle.

Szerintem mondj annyit, hogy vetted, vagy kaptad, vagy amit itt ajánlottak, az egyik barátnőd vette, csak kicsi lett neki és átvetted tőle. (Itt érdemes a barátnővel egyeztetni a sztorit.)

Ha nincs meg az eredeti doboza, akkor még azt is be lehet vetni, hogy az egyik ismerős-ismerőse hozta Ukrajnából, tőle vetted.

De ne hívd fel konkrétan a figyelmét a cipőre, ha egyszer rákérdez, hogy hát ez a cipő?, akkor mond, hogy ó ezer éves, csak nem használtam.

2010. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt mond neki: úgy gondolom, a kapcsolatunknak vége. Elegem van, hogy te akarsz irányítani, és uralkodni felettem. Ha most ez van mi lesz később? Sajnálom hogy ez lett a vége, de nem hiszem hogy magamat kéne okolnom.


Szerintem ez tökéletesen megfelel. Hogy értsd is hogy miért írtam ezt! : azén barátom is ilyen volt. Először csak azt tiltotta meg hogy szoknyát vegyek fel. Aztán azt hogy kivágott felsőt. Aztán azt, hogy nem találkozhattam suli után a barátnőimmel. Aztán azt, hogy nem mehettem el arra a koncertre, amire el akartam, és azért nem engedte, mert ő nem szereti ezt a műfajt, nélküle meg nem mehetek.

Na és én akkar fülig érő szájjal mondtam:vége:)

Később ő bunkó módon szitkozódott, és meg akart veretni, de szerencsére el tudtam futi oda, ahol tömeg volt, és ott már nem mertek bántani.

Ezt a hosszú szöveget csak azért írtam le, hogy lásd, hogy eppől az állapotból hova visz az út...És én még csak 18 vagyok!!

2010. szept. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik neki, hogy használtat hordasz, akkor vegyen neked újat! Ezt meg is mondhatod neki!
2010. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!