Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak a barátomnak 3hónapra? Ötleteket!

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ömm ha nem találkoztok a napján, akkor csak egy kedves sms is elég
2010. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit


3 hónapra nem kell semmi komolyat adni, ez most valami új divat, hogy havonta valami nagy ajándékot kell venni, majd ha fél évesek lesztek bőven ráérsz


addig valami italt vagy valami egyszerű kis izét..

2010. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 újabb hónapot.
2010. nov. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
azt hogy békén hagyod 1 napra legalább
2010. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
dee ő akar ajándékozni már.. :S és az meg h néz ki h ő ad én meg nem ? :/ csak semmi ötletem nincs.. :(
2010. nov. 6. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:

kalya/pija/owszer/gumyno

remélem hasznos volt ^.^

2010. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adj kedvességet, szeretetet...most komolyan gondolkodtam a kérdéseden, de tárgybeli ajándékra nem jutottam, én sem, hogy mit is lehetne adni, a kapcsolatotok még elég friss, szóval nem biztos hogy tudod, hogy minek örülne.
2010. nov. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönömszépen a segítséget..:) ismerem végülis de mindene van amit szeret..és ezért nemtudom h mit adjak neki.. de még majd elgondolkodok rajta még van egy kis időm.. :)
2010. nov. 6. 22:49
 9/9 A kérdező kommentje:
pff..értelmes köszönöm sokat segítettél..-.-"
2010. nov. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!