Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen mintájú ruha túlzás...

Egy ilyen mintájú ruha túlzás lenne esküvőre vendégként?

Figyelt kérdés
Persze, mindenkinek más a sok, de úgy nagy átlagban mit gondoltok? (Kép a hozzászólásoknál.)
2021. aug. 15. 21:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem írt semi kiskosztümöt, sem nagyestélyit, de ezt egy strandruha!

Ha az eladó "egyböl rájött" hogy esküvöre akarod, akkor valami nagyon proli helyen kerestél ruhát!

2021. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Az eladónak az az érdeke, hogy megvedd a kinézet terméket. :D

Ha azt mondtad volna, hogy temetésre kell, akkor is azt mondja, hogy oda tökéletes és ez az új divat.

2021. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor abba gondolj bele, hogy a sok csinos, jól szabott ruhás nő mellett ott leszekl egy strand lepelben. Biztos komfortos érzés lesz.
2021. aug. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
1.Nem mondtam neki, hogy esküvőre kell. Néztem őket és rákérdezett. Egy szóval nem említettem neki. 2. Milyen jólszabott ruhás nőkről beszélsz? Tavaly is voltam esküvőn. A menyasszony barátnői, kollégái is egyszerű mintás nyári ruhákban voltak, vagy sima streccs anyagú ruhában, pedig egyik sem egy igénytelen csóró. Több közülük banki ügyintéző és egyéb olyan munkakörrel rendelkező csaj, ahol normálisan kell öltözködni. Akik nagyon igényesen ki voltak csípve, azok a a közvetlen hozzátartozói voltak. Szerintem kicsit el vagytok szállva magatoktól. Na de kár is ezt magyarázni. Minden jót!
2021. aug. 19. 00:06
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor minek kérdezed ha eldontotted, hogy ebben az igénytelen függönyben mész?
2021. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért tetted fel a kérdést, ha fel vagy háborodva a válaszokon. Benne volt a pakliban, hogy azt mondjuk nem odavaló. Én eddig csak olyan esküvőn voltam, ahol igenis igényes, elegáns ruhák voltak a nőkön (nem gazdagok, hétköznapi normális emberek).

Én ezt strandra, kiülni valahova párommal, venném fel.

De mindnekinek más tetszik, itt a nagy rész ember leirta, hogy nem esküvőre való, Te pedig állsz az mellett hogy de! Akkor minek kérdezted? Menj abban, légy benne boldog. A Te ismerőseid és azok barátai, munkától függetlenül el vagytok tévedve mi az ami eskuvore való. De ti egymás között jól erezhetetitek magatokat!

2021. aug. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Prolik közé tökéletes.
2021. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Bar rég voltam esküvőn, de a vendégek mindig elegánsak, csinosak voltak, nem ilyen rongyban voltak. Nekem is van hasonló egyszínű ruhám, de azt hétköznap veszem fel, pl barátnőmmel megyek kávézni, vagy hasonlók.

Esküvőre ezt nem tudom elkepzelni, esetleg akkor, amikor a menyasszony is atveszi a menyecske ruhát késő este és már lazább a hangulat. Akkor már belefee, hogy a vendég is kényelmesebb, egyszerűbb ruhába bújik.

2021. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Jo, hát sok igenytelen lány van. Mondom lány, mert nő nem veszi fel szóval ti meg a kamaszkor környékén jártok az igénytelen baratnoiddel együtt. Nincs ezzel baj, csak akkor hallgass másokra vagy ne tegyél fel hülye kérdéseket.

Amugy maxi hosszban egy fokkal jobb mint ez.

2021. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

30as

Hagyjad. Ha akarja vegye fel.

Én örülök, hogy egy sznob picsa vagyok, mint a kérdező mondta.

Inkább leszek az mint igénytelen. Bár engem nem vet fel a pénz, se semmi...

Nem tudom miért lennék sznob p attól hogy egy esküvőre nem strandruhaban megyek, meg hogy emberek közé szeretek normálisan feloltozni, de ha szerinte az vagyok akkor persze, legyen így.

Én inkább megyek és töltök időt a párommal, családommal, és mindenkivel kedves leszek, mert ez számít nekem 😊 Szép napot!

2021. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!