Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Randira túlzás lenne ez az...

Randira túlzás lenne ez az ing, vagy bevállalható? 23/l

Figyelt kérdés

[link]

Milyen nadrág vagy szoknya illene hozzá szerintetek?

Sétálgatós randi lenne, esetleg beülnénk egy kis presszóba inni valamit...

Azért lennék kíváncsi a véleményetekre, mert szeretnék csini lenni, viszont nevetséges sem szeretnék lenni azáltal, hogy esetleg olyan ruhát veszek fel, ami nem alkalomhoz illő. Előre is köszönöm a választ! :)



2020. júl. 23. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó szűk farmerral, pl sötétebb kék színben tök csini lesz, főleg betűrve. Szoknyát annyira nem gondolom, egy fodrossal, lenge nyárival nem festene jól, kosztümösebb jellegűvel meg már nagyon hivatalos külsőd lenne. Valami szép szandit is vehetnél az inghez meg egy farmerhoz szerintem, persze ha sokat sétáltok, akkor olyat, ami kényelmes, nem tör, nem emeletes tűsarkú.
2020. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Szuper ez az ing, de randira én valami nőcisebbet vennék fel.
2020. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem annyira randira való.
2020. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez te vagy? Én is randiznék veled :)
2020. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon ronda ing, és öreges.

21/N

2020. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez sokkal jobb lenne pl.

[link]

2020. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem rossz ez az ing, de én randira inkább egy picit... extrábbat választanék. Mármint nem kivágottra, vagy ilyenre gondolok, ne érts félre. Csupán nem tudom, számomra ez az ing... én jobban eltudnám képzelni azt, hogy valaki ebben megy bevásárolni, mintsem hogy randira. :D


Szóval szerintem ezt az inget passzold, de nyugodtan lehet elegánsabb, csinosabb darabok közt is nézelődni. Nem tudom milyen a stílusod, de én pl. tökre eltudnák képzelni egy tipikus nyári lengébb ruhát. Nem olyan elegáns, de egy ilyen randira szerintem tökéletes lenne.

2020. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem annyira rosz, de nem is a legjobb. De tudod mit mondok én neked. Ha tetszel a partnernak, és szimpatikus vagy neki akkor ugyan mindegy. Akkor bármiben tettszeni fogsz.

Ha nem, akkor meg teljesen mindegy hogy hogyan csíped ki magad.

2020. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy randira borzasztó. Gyerektábort szervező idősebb tanárnőkön tudok ilyen inget elképzelni.
2020. júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Sajnos én is az utolsóval értek egyet.
2020. júl. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!